Malayca Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Malayca Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Malayca Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Malayca Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Malayca Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Malayca tercüme işlemini başlatın.

Malayca Tercüme Hizmeti

Malayca Tercüme

Malayca, Malezya, Brunei ve Singapur’un resmi dilidir. Aynı zamanda Tayland, Endonezya ve Filipinler gibi ülkelerde yaşayan Malezyalılar tarafından da kullanılır. Ayrıca, Doğu Timor’da da konuşulur. Dünya çapında yaklaşık 20-30 milyon kişi tarafından kullanıldığı tahmin edilen dilin kökeni, Tayland-Hindistan’a aittir. Kullanım alanı dar gibi gözükse de iş, eğitim hayatı gibi bazı alanlarda Malayca önemli olabilmektedir. Bu yüzden raporlar, belgeler, konuşma veya edebiyat alanında Malayca tercüme gerekli olabilir. Böyle bir durumda profesyonel bir tercüme firmasından destek alınması tavsiye edilir. Çünkü dilin tercümesinin yapılacak dile, açık ve net şekilde aktarılması önemlidir. Böylece daha anlaşılır ve akıcı bir tercüme yapılabilir.

Malayca Profesyonel Tercüme

Bir tercüme hizmetinin alanında uzman tercümanlar tarafından yapılması, o hizmetin profesyonel olduğunu gösterir. Tercümesi yapılması gereken belgeler, konuşmalar dile en uygun şekilde aktarılmalıdır. Bu da sadece uzman bir tercümanla yapılan tercüme hizmetiyle gerçekleşir. Özellikle belge niteliği taşıyan kaynakların dile uygun şekilde tercümesinin yapılması önemlidir. Çünkü akıcı bir okuma sağlandığı için anlaşılabilir bir özellik taşır. Diğer yandan Malayca profesyonel tercüme hizmetiyle yapılan tercümeler, anlık olarak takip edilebilir. Böylece hizmeti aldığınızda tercüme metinlerin ne durumda olduğu konusunda bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda tercümelere başlamadan önce teslim tarihi de belirlenir. Bu sayede tercümeler, vakit kaybı yaşanmadan size ulaştırılır.

Malayca Tercüme Süreci

Alo Translate, uzun zamandır tercüme hizmeti veren bir firmadır. Firma bünyesinde çalışan tercümanlar, gerekli uzmanlığa sahiptir. Bu sayede tercüme ihtiyacı olanlar, firmadan güvenle hizmet alabilir. Tamamen müşteri odaklı çalışan firma, her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Belge, rapor veya konuşma tercümesi yapılacak konular için özenli bir hizmet verir. Kalitesiyle kendini kanıtlamış olan firma, istediğiniz tercüme hizmeti için disiplinli bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda Malayca tercüme sürecinde sizinle birlikte ortak bir yol izler. Tercümeleriniz, istediğiniz tarihe kadar hazırlanmaya başlar. Aynı zamanda gerekli düzenlemeler de yapılır. Böylece belirlenen tarihte tercümesi yapılan metinleriniz eksiksiz, hatasız ve akıcı bir şekilde size teslim edilir.

Malayca Tercüme Hizmeti

Malayca Tercümede Neden Biz?

Günümüzde birçok firma, tercüme hizmeti vermektedir. Ancak Alo Translate, disiplinli ve donanımlı çalışma anlayışıyla diğer firmalardan ayrılmaktadır. Çünkü biz, her zaman müşterilerimizin isteği doğrultusunda çalışan bir firmayız. Böylece yapılan tercümeleriniz, kısa zaman içinde profesyonelce hazırlanır ve teslim edilir. Malayca tercüme konusunda gerekli eğitimleri almış ve pratik yaparak kendini geliştirmiş tercümanlarla çalışmaktayız. Bu sayede istediğiniz gibi anlaşılır ve akıcı tercümeler yapılır. Aynı zamanda firmamız, Malayca tercüme işleri için gerekli bütün belgelere sahip olarak yetkinliğini kanıtlamıştır. Disiplinli çalışma tarzıyla bilinen firmamız, tercümeleriniz konusunda gerekli özeni gösterir. Belgeleriniz ve konuşma alanında doğru ve net bir tercüme hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Malayca Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Malayca tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Malayca tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Malayca çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Malayca tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Malayca çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Malayca dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Malayca tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Malayca tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Malayca deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Malayca serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Malayca tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum