Moldovca Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Moldovca Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Moldovca Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Moldovca Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Moldovca çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Moldovca tercüme işlemini başlatın.

Moldovca Tercüme Hizmeti

Moldovca Tercüme

Moldovca, köken bakımından Hint-Avrupa dil ailesine mensuptur ve Moldova’nın resmi dilidir. Yapı olarak Rumence ile aynı olan Moldovca, dünya üzerinde yaklaşık iki milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Ağırlıklı olarak Moldova, Rusya, Ukrayna ve Romanya’da kullanılır. Yazı sisteminde ise Latin alfabesi kullanılır. Genellikle pazarlama ve satış sektöründe ihtiyaç duyulan bir dildir. Bu sektörlerde çalışan ve Moldovca konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler genelde Moldovca tercüme hizmeti veren firmalardan yararlanırlar. Ancak burada kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir nokta bulunur. Tercümelerini yaptırmak istediğiniz metinleri profesyonel kişilere tercüme ettirmek en doğrusu olacaktır. Aksi takdirde metinleriniz istediğiniz gibi tercüme edilemeyebilir ya da kaliteli sonuçlar alamayabilirsiniz.

Moldovca Profesyonel Tercüme

Profesyonel ve uzman kişiler tarafından yürütülen çalışmalara profesyonel tercüme denilmektedir. Alo Translate olarak, çeşitli dillerde profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz. Moldovca Profesyonel tercüme de kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen hizmetlerimizden birisidir. Ticaret, edebiyat ya da hukuk gibi sektörlerde uzman ekibimiz ile müşterilerimize hizmetlerimizi sunuyoruz. Bizim gibi profesyonel tercüme hizmeti veren firmalarda, sektör farklılıklarına bakmaksızın bütün metinlerinizi en kısa sürede tercüme ettirebilirsiniz. Aynı zamanda da tercüme sürecini anlık olarak takip etme imkanına da sahipsiniz. Deneyimli kadromuz, lisans eğitimini tamamlamış ve Moldovca üzerinde uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Uzman ekibimizin tecrübeleri sayesinde tercüme alanındaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırız.

Moldovca Tercüme Hizmeti

 

 

Moldovca Tercüme Süreci

Alo Translate olarak, uzun yıllardır sektörde kullanıcılarımıza kaliteli hizmet sunmaktayız. Ayrıca bu kaliteli hizmetlerimiz sayesinde de birçok kullanıcı bizi tercih ediyor. Köklü bir firma haline gelmemizde ekibimizin de emeği oldukça büyüktür. Müşteri memnuniyetini temel prensibimiz haline getirmemizden dolayı da her gün yeni kullanıcıları müşterimiz haline getiriyoruz. Ayrıca uzman ekibimiz sayesinde tercüme sürecini dikkatli bir şekilde yönetiyoruz. Moldovca tercüme sürecinde, sitemize giriş yaptıktan sonra bizlere tercüme edilmesini istediğiniz metinleri gönderiyorsunuz. Ardından sizleri süreç hakkında bilgilendiriyoruz ve zaman kaybetmeden tercüme sürecini başlatıyoruz. Alo Translate olarak, uzman tercüman kadromuz ile tercüme sürecini sizin istediklerinize göre düzenliyoruz. Belirlenen süre içerisinde de sizlere tercümelerinizi teslim ediyoruz.

Moldovca Tercümede Neden Biz?

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve uzman kadromuz sayesinde piyasada insanların aklına gelen ilk firmalardan birisiyiz. Müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin belli başlı sebepleri bulunmaktadır. Kullanıcı deneyimlerine verdiğimiz önem ve online tercüme hizmetlerimiz bizi vazgeçilmez yapan özellikler arasındadır. Ayrıca müşterilerimizi mağdur etmemek adına da tercüme metinlerini en kısa sürede göndermeye özen gösteriyoruz. Firmamız Moldovca tercüme hizmeti sunmak için gerekli bütün sertifikalara sahip olup, tercüme konusunda yetenekli ve bilgili kişilerle çalışmaktadır. Deneyimli ekip üyelerimiz dil becerisi yüksek tercümanlardan oluşur. Burada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta bulunur. Tercümelerinizi yaptırırken profesyonel kişilerle çalışmak kullanıcılar için en doğrusudur. Alo Translate olarak sizlere en kaliteli hizmet vermek için her zaman hazırız.

Moldovca Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Moldovca tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Moldovca tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Moldovca çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Moldovca tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Moldovca çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Moldovca dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Moldovca tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Moldovca tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Moldovca deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Moldovca serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Moldovca tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Online Müşteri Hizmetleri