Norveççe Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Norveççe Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Norveççe Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Norveççe Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Norveççe çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Norveççe tercüme işlemini başlatın.

Norveççe Tercüme Hizmeti

İskandinav ülkelerinden biri olan Norveç’in ana dili Norveççenin harfleri standart harflerden biraz daha farklıdır. Yazıldıkları gibi okunmayan bu harfleri anlayıp ayırt etmek uzmanlık gerektirmektedir. Norveççe tercüme hizmeti veren sayılı kuruluşlardan olan firmamız Alo Translate, tercüme için ihtiyacınız olan her açıdan beklentilerinizi karşılayacaktır. Uzman tercüman kadromuz Norveççe için gereken bütün bilgi birikime sahiptir. Akademik, iş dünyasına yönelik, resmi yazışma ya da kişisel bir doküman için yapılması gereken tercümeler için hiç tereddüt etmeden güvenebileceğiniz firmamız, size en kısa sürede hizmet sağlamaktadır. Bilgi güvenliği ve müşteri memnuniyeti ilkesi bizler için ön plandadır. Kalite ve güven çerçevesinde en başarılı Norveççe tercüme hizmeti sunulmaktadır.

Norveççe Profesyonel Tercüme

Yazıldığı gibi olmayan dillerin tercümeleri konusunda oldukça dikkatli olmak gereklidir. Çünkü bir harfin yazılışı ile okunuşu arasındaki fark tercüme sırasında karmaşaya neden olabilmektedir. Alo Translate ile bu gibi sorunlar yaşamadan tercüme hizmeti alabilmeniz mümkündür. Norveççe profesyonel tercüme hizmeti veren, sektörde bulunan diğer firmaların aksine ekiplerimiz her türden dokümanı tercüme edebilecek seviyede dil bilgisine sahiptir. Bir tercüme profesyonel kişiler tarafından yapıldığında diğerlerine göre aradaki fark ayırt edilebilir oluyor. Çünkü daha akıcı ve daha anlaşılır olmaktadır. Cümlelerde anlaşılmazlık ya da karmaşa olmaz. İşte Alo Translate sayesinde tercümesini istediğiniz her belge için bu özenle çalışan, Norveççe profesyonel tercüme yapan ekiplerimiz sizleri memnun edecektir.

Norveççe Tercüme Hizmeti

Norveççe Tercüme Süreci

Her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eden firmamız Alo Translate, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir politika izlemektedir. Mağduriyet yaşanmaması adına son derece titiz çalışmalar sürdürülmektedir. Mümkün olan en kısa sürelerde en profesyonel tercümeler yapılmaktadır. Norveççe tercüme süreci konusunda bilgi almak için öncelikle internet sitemiz üzerinden bize tercümesini istediğiniz belgeyi göndermelisiniz. Belgenin türüne, yoğunluğuna ve miktarına göre tercüme süresi değişebilmektedir. Belgeyi inceleyen ekibimiz hemen size geri dönüş yaparak süreç hakkında ve ne zaman sonuçlanacağı hakkında bilgi vermektedir. Hızlıca tercüme sürecine başlayan ekiplerimiz, istekleriniz doğrultusunda anlık düzeltmeler yapılmakta ve Norveççe tercüme süreci konusunda sizleri bilgilendirmektedir.

Norveççe Tercümede Neden Biz?

Kaliteli ve doğru tercüme hizmeti veren önde gelen firmalar arasında olan firmamız, her beklentinizi karşılayacak bir çalışma sistemine sahiptir. Tercüme firması olabilmek için gerekli bütün belge ve sertifikalara sahiptir. Buna ek olarak pek çok dil için tercüme hizmeti sunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden 7/24 bize ulaşabilir, tercümesini istediğiniz belgenizi iletebilirsiniz. Ayrıca bu süreci anlık olarak takip ederek gerek gördüğünüz yerlerde değişiklik de talep edebilirisiniz. Norveç dili konusunda yeterli dil bilgisine sahip uzman tercümanlarımız sayesinde sorunsuz tercümeler sağlamaktayız. Tercüme sektörü içerisindeki en kaliteli ve güvenilir hizmet için şimdi bize Alo Translate internet sitesi üzerinden dosyanızı iletebilir, bütün süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.

Norveççe Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Norveççe tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Norveççe tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Norveççe çeviri hizmeti vermektedir.

Norveççe tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Norveççe tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda Norveççe çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Norveççe çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Norveççe dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Norveççe dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Norveççe tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Norveççe tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Norveççe tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Norveççe tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Norveççe deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Norveççe deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Norveççe serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Norveççe serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Norveççe tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Norveççe tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın