Noter Onaylı Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Noter Onaylı Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Noter Onaylı Yeminli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Noter onaylı tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Noter Onaylı Tercüme

Noter Onaylı Tercüme özellikle yurt dışına çıkacak kişilerin tercüme edilecek belgeleri için gerekli olmaktadır. Ayrıca tercümesi yapılacak belgelerin bazı durumlarda resmi kurumlara verilmesi gerekmektedir. Resmi kurumlara verilecek olan tercümenin noter onaylı olması, tercüme hizmetini sunan tercümanın da yeminli tercüman olması gerekmektedir. Genelde nüfus cüzdanı, mahkeme kararı, diploma, boşanma ve evlilik belgeleri, vatandaşlık değiştirme belgeleri, denklik belgeleri, sözleşmeler gibi resmi evrakların uluslararası geçerliliği olması ve yasalar kapsamında geçerli sayılabilmesi için noter onaylı olması gerekmektedir. Devlet dairelerinde, konsolosluklarda, resmi işlem gerektiren her alanda noter onaylı tercümeye dolayısıyla uzman bir tercümana ihtiyacınız olacaktır. Alo Translate olarak ekibimizde bulunan uzman yeminli tercümanlar ile noter onaylı tercüme işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Noter Onaylı Profesyonel Tercüme

Yurt dışı ülkeler ile ticari ilişkilerde bulunan insanlar, evraklarının tercüme edilmesine ihtiyaç duyarlar. Ayrıca yurt dışında yeni bir yaşam kurmak isteyenlerin belgelerinin de tercüme edilmesi gerekmektedir. Resmi belgelerinizin uluslararası geçerliliğe sahip olması için noter onaylı tercüme olması gerekmektedir. Bu nedenle resmi evrakların tercümesini profesyonel tercümanlar yapmaktadır. Ancak ne yazık ki yurt içinde ve yurt dışında kullanacağınız belgeleriniz için profesyonel bir tercüman bulmak zor ve uğraştırıcı bir iştir. Bu sebeple çoğu iş insanı bu işi Alo Translate’e bırakmaktadır. Firmamız noter onaylı profesyonel tercüme işlemlerinizi sizler için profesyonel tercümanları ile gerçekleştirmektedir. Web sitesi aracılığıyla noter onaylı profesyonel tercüme için fiyat ve süre bilgisi alabilirsiniz

Noter Onaylı Tercüme Süreci

Noter onaylı tercümede müşteriler için önemli kriter tercümesi yapılan belgenin yasal gereklilikleri karşılamasıdır. Daha sonra ise yasal gereklilikleri karşılar nitelikte olan bu çevirinin uyguna mal olması ve hızlı bir şekilde bitirilmesi gerekir. Ayrıca tercüme sürecini müşteriyi olabildiğince az meşgul etmelidir. Böylece müşteriler işlerine kaldıkları yerden devam edebilirler. Alo Translate noter onaylı tercümenizin tam da bu kriterleri sağlar nitelikte olması için geliştirilmiştir. Noter onaylı tercümesinin yapılmasını istediğiniz belgeleri web sayfasına yükleyerek tercümeniz için fiyat ve süre bilgisi alıp, kararınızı kısa sürede verebilirsiniz. Daha da iyi olarak, tercümenizin son durumunu görme imkanına sahip olursunuz. Böylece işinizin durumunu ayarlayabilme rahatlığına sahip olursunuz.

Noter Onaylı Tercümede Neden Biz?

Noter onaylı tercüme olduğunda sunduğu kaliteli hizmet ile en çok tercih edilen firma Alo Translate’dir. Peki en iyi noter onaylı tercüme hizmetini nasıl sunuyoruz? Dünya genelinde yaygın konuşulan diller ile daha nadir olan diler için noter onaylı tercüme hizmetini profesyonel tercümanlarla yüksek kalitede sunuyoruz. Noter onaylı tercüme hizmeti almak istediğiniz belgelerinizi bize 7 gün 24 saat iletip fiyat bilgisi ve tercüme süresi bilgisi alabilirsiniz. Farklı alanlar için noter onaylı tercüme hizmeti vererek müşterilerimize güvenilir bir tercüme deneyimi yaşatıyoruz. Bu nedenle her zaman tecrübeli ve profesyonel tercümanlarla çalışıyoruz. Noter onaylı tercümede hızlı ve uygun fiyatlı bir tercüme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir noter onaylı tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede noter onaylı çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde noter onaylı çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de noter onaylı çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da noter onaylı tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz noter onaylı dosyayı gönderip bizden noter onaylı tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Noter onaylı tercüme belgelerinde deneme yapmıyoruz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest yeminli çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest yeminli çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum