Portekizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Portekizce Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Portekizce Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Portekizce Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Portekizce çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Portekizce tercüme işlemini başlatın.

Portekizce Tercüme Hizmeti

Tercüme, bir dilin anlam bozulması ya da gramer hatasına uğramadan bir başka dile aktarılmasını sağlamaktır. Anadile ya da yabancı diller arasında, alanında eğitim alarak profesyonel şekilde tercüme yapan insanlara ise tercüman denmektedir. Tercümanlıktaki profesyonellik gereksiniminin sebebi, özellikle kurumsal metinlerin tercümesinde yaşanabilecek hataların büyük çapta sorun yaratabilecek olmasıdır. Portekizce, İspanyolca ile yüksek oranda benzerlik içermektedir. Ancak Portekizce tercüme yapmak için İspanyolca bilmek yeterli değildir. Portekizceden tercüme yapacak kişilerin hem Portekizce hem de diğer dil alanında yetkin olması, her iki dilin de gramer yapısını mükemmel şekilde bilmesi gerekir. Ayrıca tercüme edilen dillere sözlü çeviride hakim olmak da yazılı çevirinin akıcı olmasını sağlamaktadır.

Portekizce Profesyonel Tercüme

Her dilin kendine has cümle düzenleri ve gramer sekansları bulunur. Portekizce dilinden tercüme yapan bir tercümanın da bu sekanslarla uyumlu şekilde çalışması gerekmektedir. Tercümenin hatasız yapılabilmesi için ilgili tercümanın bir cümleyi metnin tümü ile aynı bağlama içerisinde düzenlemesi gerekir. Tercümanlar, tercüme edilen metnin konusuna hakim olan kişilerin, metni akıcı şekilde okuyabilmelerini ve metnin içerisinde yer alan her cümleyi net bir şekilde anlamalarını hedefleyerek çalışmalıdır. Ayrıca, tercüme edecekleri metinde net olmayan ya da anlaşılmayan bir kısım, en doğru şekilde Portekizce tercüme yapılabilmesi için önceden düzeltilmelidir. Alo Translate, müşteri odaklı ve müşterileri ile iletişimde kalarak tercüme işlemlerini gerçekleştirerek oluşabilecek herhangi bir tercüme hatasının önüne geçmektedir.

Portekizce Tercüme Hizmeti

Portekizce Tercüme Süreciniz

Portekizce tercüme edilen metnin düzgün ve akıcı şekilde yazılmış olması, diğer dillere tercümesini de kolaylaştırmaktadır. Bu sebeple tercümeye başlamadan önce metin üzerinde çalışılması, gerekli yerlerin redaksiyondan geçmesi gereklidir. Tarafınıza danışılarak yapılan tercüme işlemlerinde, değiştirilen ya da bağlama oturması için düzenlenen kelime ve cümleler hakkında bilgi sahibi olmanız sağlanır. Her dilin kendine özel bağlamsal cümle yapıları bulunmaktadır. Motamot tercüme sistemi, bir dilin %100 aynı şekilde bir başka dile aktarımı sağlarken anlam bakımından yetersiz kalmaktadır. Tercüme, her iki dilde de anlamsal bütünlüğün korunmasını gerektirir. Tüm işlemlerin her anında sizinle birlikte çalışan online tercüme firması Alo Translate’i tercih ederek yenilikçi tercümanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Portekizce Tercümede Neden Biz?

Yalnızca belge iletimi sağlayarak tercüme ihtiyacınızın karşılanması, zaman ve efor açısından verimli olmanızı sağlar. Portekizce tercüme firmalarını fiziksel olarak ziyaret etmek yerine online belge gönderimi ile mükemmel hizmet alma avantajı elde edebilirsiniz. Değişen ve gelişen teknoloji ile günlük hayatın birçok kısmı online hizmetlerden yararlanılarak geçmekte ve yapılan işlerin verimini artırmaktadır. Tercümanlık da bu gereksinimler arasında yer alır. Belgelerinizin online olarak tercüme edilip size en kısada tarafınıza teslim edilmesi, bilgisayar ortamında gerçekleştiği için belge kayıpları gibi problemlerin de önüne geçerek dilediğiniz an tercüme edilen metne yeniden erişebilmenizi sağlar. Fiyat bilgisi, teslim tarihi ve aklınıza takılan her türlü soru için Alo Translate’e ulaşabilirsiniz.

Portekizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Portekizce tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Portekizce tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Portekizce çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Portekizce tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Portekizce çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Portekizce dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Portekizce tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Portekizce tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Portekizce deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Portekizce serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Portekizce tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum