Rusça Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Rusça Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Rusça Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Rusça Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Rusça Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Rusça tercüme işlemini başlatın.

Rusça Tercüme Hizmeti

Rusça; başta Rusya olmak üzere Belarus, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan gibi birçok ülkenin resmi dilidir. Aynı zamanda Hint-Avrupa dil ailesinin Slav dilleri grubunun Doğu Slav Dilleri alt grubundadır. 20. yüzyılda politik ve ticari öneme sahip olan Rusça, Birleşmiş Milletlerin de resmi dillerinden biridir. Kullanım alanının yoğun olması nedeniyle eğitim, iş, edebiyat ve siyasi açıdan önemli bir dildir. Bu yüzden bulunduğunuz sektörden veya eğitim hayatınızdan dolayı Rusça tercüme ihtiyacınız olabilir. Kaliteli bir tercüme hizmeti almak için de profesyonel firmayla birlikte çalışılması önemlidir. Böylece Rusça konusunda uzman olan kişilerle anlaşılır ve net bir tercüme hizmeti alınabilir. Bulunduğunuz sektörden dolayı Rusça bilseniz de tercümenin tamamen profesyonellik istediğini unutmamalısınız.

Rusça Profesyonel Tercüme

Uzman kişiler tarafından yapılan tercümeler, tercüme hizmetinin profesyonel olduğunu gösterir. Tercümesi yapılacak konuşmalarınız, metinleriniz veya belgelerinizin akıcı ve tercüme edilecek dile uygun olması gerekir. Profesyonel tercüme hizmeti, size bunu sunmaktadır. Özellikle yazılı olan belge ve metinlerin anlaşılır olabilmesi için profesyonel tercüme hizmeti alınması mühim bir konudur. Rusça profesyonel tercüme de tercümesi yapılacak Rusça metinlerin dile daha iyi şekilde aktarılmasına olanak tanır. Bu sayede çok daha kaliteli bir hizmet alırsınız. Aynı zamanda Rusça tercümelerinizde gerekli disiplin de sağlanır. Böylece sizin de istediğiniz zaman içerisinde tercümeleriniz hazırlanır ve düzenlenir. Teslim tarihi geldiğinde tercümeler, eksiksiz ve hatasız şekilde elinize ulaşır. AloTranslate

Rusça Tercüme Süreci

Rusça tercüme

hizmeti veren Alo Translate, sektörün önde gelen isimlerindendir. Uzun zamandır tercüme hizmeti veren firmamız, gerekli deneyime sahiptir. Aynı zamanda gerekli eğitimi almış ve uygulamada kendini geliştirmiş tercümanlarla çalışmaktadır. Profesyonel ve deneyimli kadromuz sayesinde bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Rusça tercüme süreci boyunca firmamız, tamamen sizin isteğinize göre hareket eder. Yaptırmak istediğiniz konuşma, belge ve metin tercümeleriniz için size uygun olan teslim tarihi belirlenir. Tercümeleriniz bu süre içinde özenle hazırlanır. Bu aşamada yapılan işleri takip edebilirsiniz. Bu sayede tercümenizin ne durumda olduğunu ve doğru şekilde yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsiniz. Bizimle ortak olarak belirlediğiniz tarihte de tercümelerinizi teslim alırsınız.

Rusça Tercümede Neden Biz?

Tercüme hizmeti veren birçok firma vardır. Ancak Alo Translate, müşteri odaklı çalışmasıyla diğer firmalardan ayrılır. Bu çalışma biçimiyle müşterileriyle ortak bir yol izler. Planlı ve disiplinli bir çalışmayla birlikte tercümeler kısa süre içerisinde elinize ulaşır. Uzman tercümanlarla yapılan Rusça tercümeleri istediğiniz gibi akıcı ve anlaşılır şekilde yapmak, önceliklerimiz arasındadır. Aynı zamanda firmamız tercüme konusunda gerekli sertifikalara da sahiptir. Bu noktada profesyonelliğimizi ispatlayan Alo Translate, size daha iyi bir hizmet verebilmek için sürekli kendini geliştirmektedir. Kaliteli bir tercüme hizmeti almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Böylece dilediğiniz hatasız, eksiksiz ve akıcı tercümeye kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz.

Rusça Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Rusça tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Rusça tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Rusça çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Rusça tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Rusça çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Rusça dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Rusça tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Rusça tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Rusça deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Rusça serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Rusça tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum