Simültane Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Profesyonel Simültane Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Simültane Projenizi İletin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Çeviriye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Simultane Tercüme Hizmeti

Tercüme hizmeti günümüz dünyasında en çok talep edilen hizmetlerdendir. Aynı dili konuşmayan şahıslar, şirketler ve kurumlar birbirleriyle iletişim kurmak için tercümeden faydalanırlar. Belgelerini diğer bir dile tercüme ettirerek işlemlerini devam ettirirler. Ama eğer aynı dili konuşmayan insanlar iş ya da resmi toplantılar gibi durumlarda aynı ortamda bulunacaksa, bu sefer simultane tercüme hizmeti gerekmektedir. Simultane tercüme bir dilden diğer dile aynı anda yapılan sözlü tercüme türüdür. Bu sayede konuşmalar eş zamanlı olarak diğer dile tercüme edilir. Simultane tercümede doğru ve hızlı bir aktarım söz konusudur. Bu sayede konuşmalar arası zaman kaybı ortadan kaldırılır, sorunsuz ve kesintisiz bir iletişim sağlanmış olur.

Simultane Profesyonel Tercüme

Simultane tercümede konuşulanlar anlık olarak tercüme edildiği için tercüme dünyasının en zor disiplini olarak kabul edilir. Bu nedenle tercümanlar her iki dile, dildeki deyimlere, ifadelere, kalıplaşmış sözcüklere tam anlamıyla hakim olmalıdır. Söylenen her şeyin anlam kaymasına yer açmayacak şekilde olduğu gibi aktarılması gerekir. Aynı zamanda simultane tercüme konuşma anında gerçekleştiği için tercümanlar her iki dili de akıcı konuşabilmelidir. Bu önemli noktalar doğrultusunda simultane tercüme yapacak tercümanın işinde profesyonel olması gerekmektedir. Alo Translate ekibimizde ise simultane tercüme yapacak yetkinliğe sahip, başarılı tercümanlar ile çalışmaktayız. En önemli toplantılarınızda, konferanslarınızda ihtiyacınız olacak profesyonel tercüme için sitemizde bulunan iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Simultane Tercüme Süreci

Simultane tercüme hizmeti talep eden müşterilerimizin en sık sorduğu soru, simultane tercüme sürecinin nasıl işleyeceği olmaktadır. Simultane tercüme iki dil arasında yapılan eş zamanlı tercüme anlamına gelmektedir. Tercüman genellikle bir kulaklık ve bilgisayar yardımıyla sessiz bir ortamda tercümeyi gerçekleştirir. Tercüme konuşmacı taraflara yine bir kulaklık aracılığıyla aktarılır. Tercüme süreci anlık gerçekleştiği için konuşmacı konuşmasına kesintisiz devam edebilir. Simultane tercüme sadece bu alanda tecrübeli ve yeterliliğe sahip tercümanlar tarafından yapılabilmektedir. Alo Translate, diğer tüm tercüme türlerinde olduğu gibi simultane tercüme sürecini de alanında uzman tercümanlar ile yürütmektedir. Web sayfamızdaki iletişim kanallarından bize 7/24 ulaşarak simultane tercüme talepleriniz için detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Simultane Tercümede Neden Biz?

Simultane tercüme, özellikle farklı dillerin konuşulduğu toplantılarda ve konferanslarda aynı dili konuşmayan insanların birbirlerini anlayabilmesi için çok önemli bir tercüme türüdür. Simultane tercümede anlık, kesintisiz ve doğru tercüme söz konusu olduğu için tercümanların dil becerileri yüksek olmalıdır. Bu noktada firmaların ve şirketlerin simultane tercüme hizmetlerinde en çok tercih edilen servislerden birisi Alo Translate simultane tercüme hizmetidir. Alo Translate olarak da talep ettiğiniz simultane tercüme hizmetini alanında yetkin, tecrübeli ve dil becerisi yüksek tercümanlar ile size sunmaktayız. Yüksek kalitede simultane tercüme hizmeti için taleplerinizi bize 7/24 iletebilir, detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Simultane Tercüme Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir simultane tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede simultane çeviri hizmeti vermektedir.

Tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda simültane çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde simultane çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Hangi dillerde simültane çeviri yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de simultane çeviri hizmeti veriyoruz.

Simültane tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da simultane tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Simültane tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden simultane tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Simültane deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle serbest simültane çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest simultane çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Simültane tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın