Slovakça Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Slovakça Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Slovakça Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Slovakça Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Slovakça çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Slovakça tercüme işlemini başlatın.

Slovakça Tercüme Hizmeti

Slovak dili yaklaşık 6 milyon kişi tarafından ana dil olarak konuşulmaktadır ve Slovakya’da ve Sırbistan’ın Voyvodina eyaletinde resmi dil statüsüne sahiptir. Ayrıca, çok sayıda konuşan olması nedeniyle Slovakça, Avusturya’da tanınan bir azınlık dilidir. Slovakya 2004 yılında Avrupa Birliği’ne katılmıştır ve o zamandan beri Slovakya ve diğer Avrupa ülkelerinin ticaret ortakları arasında giderek daha fazla iş ilişkisi gelişmiştir. Slovak pazarına uluslararası bir ticaret adımı atmak istiyorsanız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak profesyonel Slovakça tercüme hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır. Slovakçadan veya Slovakçaya profesyonel tercümeler için yetkin ortağınız olan Alo Translate ailesi olarak size özel çözümler sunuyoruz.

Slovakça Tercüme Hizmeti

Slovakça Profesyonel Tercüme

Slovakça Tercüme

Nitelikli tercümanlarımız, çeşitli konu alanlarından ve sektörlerden metinleri tercüme etme konusunda deneyimlidir. Bunlar teknik, tıbbi veya yasal metinler gibi uzmanlık terminolojisine sıkı sıkıya bağlı kalınması gereken özel metinleri de içermektedir. Öte yandan, genellikle edebi eserler veya pazarlama metinleri için talep edilen metinlerin tercümesi de tarafımızca yapılmaktadır. Slovakça tercümanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmıştır ve bu nedenle size her zaman yüksek kalitede tercüme hizmeti sunarlar. Tercüme yelpazemiz oldukça geniştir ve tercümanlarımız alanlarında oldukça deneyimlidir. Alo Translate Slovakça tercüme şirketi olarak mesajınızı profesyonelce iletmenizde de size destek oluyoruz. Tercümelerinizde en yüksek kaliteyi sağlıyoruz ve müşteri memnuniyetini artırmak için sürekli çalışıyoruz. AloTranslate

Slovakça Tercüme Süreci

Tercüme edilmesini istediğiniz metin, size en yüksek kaliteyi garanti edebilmek için yalnızca uzman ya da anadili Slovakça olan tercümanlar tarafından tercüme edilecek ve ardından deneyimli bir editör tarafından redaksiyonu yapılacaktır. Slovakça, Batı Slav dil ailesine de ait olan Çek dili ile çok yakından ilişkilidir. Her iki ülkede de resmî belgeler diğer dilde tanınır. Slovakçada, sırayla çok sayıda küçük varyasyon içeren dört lehçe grubu arasında bir ayrım yapılır. Slovakya’da konuşulan doğu, orta ve batı Slovak lehçelerinin yanı sıra Macarca, Sırpça, Hırvatça ve Rumence’nin yanında azınlık dilleri olarak Slovakya dışında da var olan lehçeleri de bulunmaktadır.

Slovakça Tercümede Neden Biz?

Slovak dili, çoğunlukla Slovakya’da olmak üzere yaklaşık altı milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Alo Translate’de deneyimli tercümanlar, belgelerinizi doğru ses tonuyla tercüme ederek size yerel olarak uyarlanmış en yüksek kalitede bir tercüme sunarlar. Böylece size memnuniyet garantisi verebiliriz. Slovak alfabesi çoğu yerde Çek alfabesine benzer. Bununla birlikte, Latin alfabesine bazı eklemeler vardır: sesi uzatmak için tüm ünlüler ve l ve r harflerine vurgu yapılabilir. Ayrıca ä, ô, č, dž, š, ž, ť ve ľ harfleri de vardır. İyi bir tercüme süreci dilin yapısına ve tarihine yetkinlik de gerektirdiği için yalnızca alanında deneyimli, entelektüel ve dile yetkin tercümanlarla çalışıyoruz. Tercümanlarımız sadece gündelik konuşma dilinde değil, Slovakçanın farklı varyasyonlarında da oldukça yetkinlerdir.

Slovakça Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Slovakça tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Slovakça çeviri hizmeti vermektedir.

Slovakça tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Slovakça tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda Slovakça çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Slovakça çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Slovakça dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Slovakça dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Slovakça tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Slovakça tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Slovakça tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Slovakça çevir için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Slovakça deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Slovakça deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Slovakça serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Slovakça serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Slovakça tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Slovakça tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın