Yunanca Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Yunanca Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Yunanca Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Yunanca Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Yunanca tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Yunanca tercüme işlemini başlatın.

Yunanca Tercüme Hizmeti

Tercüme, kelimeler aracılığı ile bir dili başka bir dile aktarmaktır. Dünya üstünde konuşulan 7000’i aşkın dil bulunmaktadır. Dillerin bilinme oranı, konuşan kişi sayısı ile orantılıdır. Yunanca, 3500 yıldan daha uzun bir süredir konuşulmaktadır ve bu süreç boyunca çeşitli şekillerde değişime uğramıştır. Birçok dilde olduğu gibi Yunanca dilinde tercüme yapmak da özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Yunan alfabesi, aynı sesleri veren birden çok harfe sahiptir. Bu harflerin kullanımı, kelimenin anlamını değiştirmektedir. Bu sebeple, özellikle yazılı tercümede kullanılan harflere dikkat edilmeli ve kurumsal metinlerin tercüme mutlaka bir profesyonel tarafından yapılmalıdır. Alo Translate, profesyonel tercüman kadrosu ile Yunanca tercüme hizmeti vermektedir.

Yunanca Profesyonel Tercüme

Tercüme edilen bir metinde, cümlenin anlamını bozmamak son derece önemlidir. Cümle anlamının aynı kalmasını sağlamak içinse tercümanın metni doğru şekilde anlaması gerekir. Tercüme esnasında, cümlelerin metinle bağlantısına bakılmalıdır. Tamamen doğru bir tercüme için, tercümanın çevirdiği diller üzerinde yetkin olması gerekir. Kurumsal ya da bireysel olarak tercüme gerektiren işler, mutlaka bir profesyonel tercümanın incelemesinden geçmeli, mümkünse tüm tercüme işlemi tercüman tarafından gerçekleştirilmelidir. Alo Translate, Yunanca ve diğer diller konusunda profesyonel tercümanlık hizmeti sunmaktadır. Profesyonel Yunanca tercüme ihtiyacınız için firmamıza ulaşarak minimum sürede tercümanlık hizmeti alabilirsiniz.

Yunanca Tercüme Süreciniz

Profesyonel tercümanlık, kullanılan dillerde tecrübe sahibi olmayı ve belirli bir yazılı tercüme geçmişi gerektirir. Alo Translate, tercümanlıkta mükemmelliği hedeflemektedir. Ayrıca tamamıyla müşteri öncelikli çalışmaktadır. Tercüme edilmesini istediğiniz metinleri, iş birliği anlayışıyla ve profesyonel tercüman kadrosu ile ustaca işleyen ekibimiz, düzeltilmesini istediğiniz ya da değiştirilmesini istediğiniz kısımlara özen göstererek tercümanlık hizmeti sunmaktadır. İletişim adresleri üstünden belge gönderimi sağlayarak tercümanlık hizmeti alabilirsiniz. İlettiğiniz belgelerin ardından tarafınıza teslim süresi iletilir. Bu teslim süresi, belgelerin miktarına bağlı olarak değişiklik gösterse de mümkün olan en kısa sürede teslim işlemi gerçekleşir. Zamanında teslim garantili tercüme hizmeti için bize ulaşabilir, belgelerinizin Yunancaya ya da Yunancadan farklı bir dile tercüme edilmesini sağlayabilirsiniz.

Yunanca Tercüme Hizmeti

Yunanca Tercümede Neden Biz?

Yunanca tercüme süreci, dile hakimiyet gerektirmekle birlikte yanlış anlaşılmalara müsaade etmeyen bir alandır. Yazılı tercüme işlemlerini gerçekleştiren kişilerinse bu konuda tecrübeli olmaları ve tercümanlığın püf noktalarını bilmeleri gerekir. Kurduğumuz müşteri öncelikli çalışma sistemi ve kusursuz tercüme süreci sayesinde, tercümanlık dünyasında adımızı duyurmayı başardık. Tecrübeli tercüman kadrosuna sahip firmamızı, online olarak talep edebildiğiniz tercümanlık hizmetleri için güvenle tercih edebilirsiniz. Belge düzenleme konusunda müşterilerini gözeten ve tercüme sürecini müşterilerinin arzu ettiği şekilde yürüten bizimle çalışarak belgelerinizin en kısa sürede ve mükemmel şekilde tercüme edilmesini sağlayabilirsiniz. Fiyat bilgisi, tercüme edilecek belgenin iletilmesi ya da teslim zamanı hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yunanca Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Yunanca tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Yunanca tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Yunanca çeviri hizmeti vermektedir.

Yunanca tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Yunanca tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda Yunanca çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Yunanca çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Yunanca dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Yunanca dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Yunanca tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Yunanca tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Yunanca tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Yunanca tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Yunanca deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Yunanca deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Yunanca serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Yunanca serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Yunanca tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Yunanca tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın