Fransızca Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Fransızca Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Fransızca Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Fransızca Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Fransızca tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Fransızca tercüme işlemini başlatın.

Fransızca Tercüme Hizmeti

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinde Romen dillerinin alt biriminde yer almaktadır. 29 ülkenin resmi dili olan Fransızca her geçen gün önemli bir dil olmaktadır. Fransızcanın dilbilgisi yapısına bakılarak, İngilizce bilen birinin Fransızcayı kolaylıkla öğrenebileceği söylenebilmektedir. Çünkü İngilizcedeki birçok kelimenin kökeni Fransızcadır. Bu anlamda Fransızcanın ne kadar etkili ve yaygın bir olduğu da rahatlıkla anlaşılmaktadır. Günümüzde dünya dili olan İngilizceye tek rakip dil Fransızcadır. Çünkü kullanım alanı her gün artmaktadır. Bu nedenle akademik ya da iş dünyası ilgili bir belgenin Fransızca tercüme edilmesi gerektiğinde oldukça dikkat edilmelidir. Önemli belgelerin tercümesinde bu alanda tecrübeli firmalarla çalışmak her zaman daha faydalı olacaktır.

Fransızca Tercüme Süreci

Bazen bir dili biliyor ve konuşabiliyor olmak, başka dildeki belge ya da yazışmayı o dile tercüme etmek için yeterli olmayabilir. Özellikle bir metin önemli mercilere ya da firmalara gönderilecekse ayrı bir özen ve dikkat gerektirmektedir. Bu noktada tercüme alanında çalışan firmalara başvurulması gerekmektedir. Fransızca tercüme konusunda Alo Translate olarak güvenle başvurabileceğiniz firmalar arasındayız. Oluşturduğumuz çalışma sistemi, bize tercüme için gönderilen belgenin en iyi şekilde tercüme edilmesini sağlamaktadır. Bu sistemi üç aşamayla açıklamak mümkündür. Bunlar; tercüme, düzenleme ve son olarak redaksiyon işlemidir. Bu işlemler sonucunda belgeniz size en iyi şekilde tercüme edilmiş olarak ulaştırılmaktadır.

Fransızca Profesyonel Tercüme

Fransızca tercüme firmaları, ekibindeki kişilerin seçiminde çok dikkatli davranmalıdır. Çünkü tercüme, yüksek bir konsantrasyon gerektirmektedir ve tercüme firmaları aslında güven gerektiren bir iş yapmaktadır. Bu güveni sağlayacak olan da ihtiyacın doğru şekilde saptanması ve işin en iyi şekilde sonuçlandırılmasıdır. Bütünlük, metnin her alanında aynı özenin ve konu bütünlüğünün sağlanması anlamına gelir. Belge hangi alanı anlatıyor? Hangi türde yazılmış? Bu soruların sorulması ve cevaplarına uygun şekilde tercüme edilmesi gerekmektedir. Çünkü finans alanında bir tercüme ile eğitim alanında bir tercümenin planlanmasında farklı bir yol izlenmelidir. Alo Translate, bu detayların her birini titizlikle araştırıp belirleyerek tercüme sürecini en iyi şekilde yürütmektedir.

Fransızca Tercüme Hizmeti

Fransızca Tercüme için Seçilecek Firmanın Önemi

Önem arz eden belgelerin en iyi şekilde tercümesinin yapılması için tercüme firmalarından destek alınmaktadır. Bu hizmet için sürekli denemeler yapmak yerine firma için detaylı bir araştırma yapmak en iyisi olacaktır. Alo Translate Fransızca tercüme ile ilgili tüm soru işaretlerini yok edecek netlikte bir firmadır. Bir hizmet alırken istenen her anda firmadan bilgi almak isteriz. Aktif iletişim süreci, sunduğumuz hizmetlerden sadece biridir. Dilediğiniz an iletişim bilgilerinden tercüme süreci hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçildiğinde öncelikle tercüme edilmesi istenen belgeyi talep ediyoruz. Sonra kısa sürede incelemesini tamamlıyor ve size bilgilendirme yapıyoruz. Hizmet hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fransızca Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Fransızca tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Fransızca tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Fransızca çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Fransızca tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Fransızca çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Fransızca dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Fransızca tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Fransızca tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Fransızca deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Fransızca serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Fransızca tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum