Deşifreniz 1 Adımda Hazır!

Profesyonel Deşifreye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Deşifreye 1 Adım Uzaktasınız!

Deşifresine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Deşifre

Elinizde tercüme etmek istediğiniz bir metin bulunduğunda tercümesini yapmak oldukça kolay görünebilir. Peki, farklı formatlarda bulunan metinlerin tercümesi nasıl yapılır? Tam bu noktada deşifre hizmeti devreye girecektir. Deşifre, farklı formatlarda bulunan iletilerin ve metinlerin yazıya dökülmesidir. Farklı formatlardan kastedilen ise bir ses kaydı ya da video görüntüsü olabilir. Bu tür formatlarda bulunan iletiler deşifre hizmeti aracılığı ile transkript edilerek kişilerin kullanabileceği şekilde sunulmaktadır. Genellikle konferanslarda ya da toplantılarda alınan ses ya da görüntü kayıtları aracılığı ile deşifre hizmetine başvuruluyor. Ancak duruma göre farklı sektörlerdeki farklı uygulamalar aracılığıyla da deşifre hizmetine ihtiyaç duyulabilir. İhtiyacınız her ne şekilde olursa olsun deşifre hizmeti için en doğru adreste olduğunuz bir gerçek.

 

 

Profesyonel Deşifre Hizmeti

İnsanların küresel faaliyetleri arttıkça bu faaliyetler sonucu deşifre hizmet ihtiyaçları da artmaktadır. Günümüzde çok uzaktaki ortaklarımızla sesli ya da görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliyor ve işlerimizi ilerletebiliyoruz. Üstelik bu durum belli başlı sektörlerde değil, eğitimden sağlığa edebiyattan bilime birçok sektörde görülüyor. Bu yüzden spesifik sektörlerle alakalı deşifre hizmetlerinde mutlaka profesyonelliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Profesyonel deşifre hizmeti, materyal içeriğine hakim uzman tercümanlar tarafından sunulabilecek bir hizmet çeşididir. Sahip olduğumuz tercüman kadrosu, tüm bu sektörlerde ihtiyaç duyulan profesyonel deşifre işlemlerini yapabilecek şekilde uzmanlaşmışlardır. Üstelik bu profesyonellik, deşifre işlemlerini anlık olarak takip edebilmeniz ve hızlı bir şekilde sonuç alabilmeniz seçeneklerini de içeriyor.

Profesyonel Deşifre Süreci

Deşifre ;

hizmeti almada öne çıkan iki önemli durum vardır. Bunlar, hizmetin kaliteli bir şekilde yapılması ve hızlı bir şekilde yapılmasıdır. Alo Translate olarak sektörde gerçekleştirdiğimiz bütün işlerimiz de bu iki durum üzerine kuruludur. Bu yüzden tercüme işlemi her ne olursa olsun sağladığımız başarı, bizi aradığınız kalite ve güveni bulabileceğiniz bir çözüm haline getirdi. Profesyonel deşifre sürecimiz de diğer tercüme işlemlerimiz gibi deşifre edilecek materyali bize göndermeniz ile başlamaktadır. Gönderdiğiniz materyaller incelendikten sonra deşifre sürecine dair bilgiler sizinle paylaşılır ve deşifre işlemi de başlamış olur. Süreç boyunca istekleriniz doğrultusunda ve hızlı bir biçimde sonuca ulaşmak için çalışırız.

Profesyonel Deşifrede Neden Biz?

Deşifre konusu için mutlaka profesyonel tercümanlarla çalışılması gerekir. Profesyonel tercümanlarla çalışmak gerektiğinde de aklan gelecek ilk firma Alo Translate olacaktır. Bunun sebebi çalıştığımız müşterilere sunduğumuz yüksek kalitedir. Süreci son derece profesyonel bir şekilde yönetmemiz ve uzman bir kadro ile birlikte çalışmamış bu kalitenin ana belirleyicileridir. Deşifre konusunda da dilleri akıcı bir şekilde konuşmanın yeterli bir durum olmadığının farkında olarak konuyu çok boyutlu bir şekilde ele alabiliyoruz. Bu sayede yetkinliğimiz de ortaya çıkmış oluyor. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve deşifre edilmesini istediğiniz dokümanları paylaşmaktır. Böylece kısa bir süre içinde fiyat bilgisi alabilir ve deşifre işlemlerinizi halledebilirsiniz.

 

Deşifre

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir deşifre hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede deşifre hizmeti vermektedir.

Kontrol edilmesi ve düzenleme yapılması gereken deşifre işlerinizde sizinle bir yol haritası belirleyip yapılacak işlemleri kesinleştirdikten sonra gerekli deşifre kontrolü ve onayı hizmetini sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde deşifre hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel deşifre çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de deşifre hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da deşifre için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden deşifre için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme deşifre çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum