İspanyolca Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel İspanyolca Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve İspanyolca Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli İspanyolca Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

İspanyolca tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak İspanyolca tercüme işlemini başlatın.

İspanyolca Tercüme Hizmeti

Hem kurumsal hem de bireysel olarak gerçekleştirilen işlemlerde İspanyolca tercüme, önemli bir rol oynamaktadır. Dünya üstünde anadil olarak en çok kullanılan ikinci dil olma özelliğine sahip olan İspanyolca, yaklaşık 500 milyon kişinin anadilidir. Tıpkı İngilizce gibi evrensel diller arasında yer alan İspanyolca, yabancı dil öğrenirken en çok tercih edilen dillerden de biridir. Söz konusu dilin yapısı, Hint-Avrupa dil ailesine mensup olması ile birlikte Fransızca ve İtalyanca ile benzerlik taşımaktadır. Aynı zamanda Portekizce ile de gramer yapısı açısından benzerlik taşıyan dilin özellikle sözel tercümesi, kullanılan yabancı kelimelerden ötürü zordur. Dilin diğer dillerle benzerlik taşıması, profesyonel şekilde gerçekleştirilmeyen tercümelerde yanlış anlaşılmalara sebep verebilir. Bu sebeple, özellikle kurumsal ya da bireysel tercüme işlerinizde profesyonel yardım almanız önem taşır.

İspanyolca Yeminli Tercüme

Profesyonel tercüme, tıpkı diğer dillerin tercümesinde olduğu gibi dilde uzmanlaşan ve gramer yapıya tümüyle hakim olan kişilerce gerçekleştirilmelidir. Yazılı tercüme, herhangi bir dildeki metnin, anlam bütünlüğü bozulmadan ve mümkünse birebir şekilde bir diğer dile aktarılması olarak özetlenebilir. Tercümelerin doğruluk payı, tercümanın işlediği metne sadık kalma oranı ile orantılıdır. Bu sebeple, İspanyolca yeminli tercüme işlemlerinin de tamamen profesyonel ve tecrübeli kişilerce yapılması, yaşanabilecek herhangi bir yanlış anlaşılmanın da önüne geçer. Alo Translate, sahip olduğu profesyonel tercüman kadrosu ile birlikte tercümanlık sektöründe senelerdir adından söz ettirmektedir. Yaptığı başarılı işlerle birlikte güven bağlarına ve müşteri önceliğine dayalı çalışma prensibi oluşturan firmamız, minimum süre içerisinde maksimum kalitede tercümanlık hizmeti vermeyi amaçlar.

İspanyolca Tercüme Süreciniz

Uzun ve kimi zaman aylarca süren tercümanlık işlerine bir yenilik getiren Alo Translate, tercüme ihtiyacınızı en kısa sürede karşılamaktadır. Yalnızca belgenizi iletip fiyat aldıktan sonra tüm dokümanlarınızın İspanyolcaya ya da İspanyolcadan farklı dillere tercüme edilmesi avantajına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında profesyonel tercüman kadromuz, alanında uzmanlaşan ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Herhangi bir dilin konuşma düzeyinde bilinmesi, kaliteli bir tercüme için yeterli değildir. Hem anlamı hem de dilin yapısını eş zamanlı olarak farklı bir dile aktarmayı gerektiren tercümanlığın en doğru şekilde yapıldığından emin olmak için bizi tercih edebilirsiniz. Tercüme teslimleri, belirtilen belgelerin boyutuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Tarafımızca size verilen teslim tarihinde ve gecikmesiz olarak dokümanlarınızın tercümesine sahip olabilirsiniz.

İspanyolca Tercümede Neden Biz?

Tercümanlık alanındaki başarısının yanı sıra güçlü müşteri ilişkileri sebebiyle de tercih edilen firmamız, daima müşteri öncelikli çalışmaktayız. Dolayısıyla, üstlendiğimiz tercüme işlemlerini de müşterilerimiz ile ortaklaşa çalışarak yürütürüz. Tamamen istediğiniz şekilde yapılan bir tercümanlık hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. İspanyolca tercüme işleriniz için güvenilir tercüman arayışındaysanız, Alo Translate ile iletişime geçerek minimum sürede yüksek kalite tercüme hizmeti alabilirsiniz. Fiyat bilgisi, belge gönderimi ya da teslim süresi ile ilgili bilgi almak için iletişim adreslerimiz üstünden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

İspanyolca  Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir İspanyolca tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat İspanyolca tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede İspanyolca çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren İspanyolca tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde İspanyolca çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

İspanyolca dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da İspanyolca tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden İspanyolca tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü İspanyolca deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, İspanyolca serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre İspanyolca tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum