Bulgarca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Bulgarca İngilizce Tercüme Hizmeti

Bulgarca, Hint-Avrupa dil ailesinde yer alan Bulgaristan’ın resmi dilidir. Dünya üzerinde yaklaşık olarak 12 milyon kişi tarafından Bulgarca konuşulmaktadır. Bulgarca yazıya dökülen ilk Slavik dillerden birisidir ve yazmak için Kiril alfabesi kullanılır. Alo Translate olarak kullanıcıların en çok yararlandığı hizmetlerimiz arasında Bulgarca İngilizce tercüme hizmetimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte Bulgarca tercüme açısından dikkatli olunması gereken dillerden birisidir. Bulgarca ve İngilizce yapılarına bakıldığında birbirlerinden oldukça farklı dillerdir. Aynı zamanda iki dilin konuşulduğu bölgeler coğrafi olarak ayrı yerlerde olduğu için de dillerde farklılıklar görülmektedir. Bu yüzden tercümelerde herhangi bir aksaklık olmaması için her iki dile de hâkim tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Deneyimli tercüman kadromuz ile müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekteyiz.

Bulgarca İngilizce Profesyonel Tercüme

Çapraz tercümelerde profesyonel tercümanlara danışılması en doğrusudur. Çünkü çapraz tercümelerde anlam kayması ve metinden anlatılmak isteneni yanlış aktarma gibi durumlarla karşılaşılabilir. Özellikle de resmî belgelerde ve dokümanlarda tercümelerin doğruluğu oldukça önem taşır. Bulgarca İngilizce tercüme hizmetimizde, alanında lisans eğitimini tamamlamış ve tercüme alanında çeşitli çalışmaları bulunan tercümanlarla birlikte çalışmaktayız. Bulgarca İngilizce tercüme hizmetimizdeki tercümanlarımız müşterilerimizi memnun etmek için en doğru tercümeleri yapmaktadır. Tercüme sürecinde metnin akıcılığını oluşturmak oldukça önem taşır. Alo Translate olarak bize gönderdiğiniz bütün metinleri akıcı bir şekilde tercüme etmeye özen gösteriyoruz. Aynı zamanda da bu süreci mümkün olan en kısa sürede tamamlıyoruz.

Bulgarca İngilizce Tercüme Süreci

Hizmet politikalarımızı göz önünde bulundurarak müşterilerinizin isteklerine göre bir tercüme süreci yürütüyoruz. Sizin beklediğiniz teslim tarihi doğrultusunda profesyonel Bulgarca İngilizce tercüme hizmeti sunuyoruz. Tercüme edilmesi istenen Bulgarca ya da İngilizce metinlerinizin uzunluğuna göre sizlere bir teslim tarihi iletiyoruz. Son teslim tarihi sayesinde yaşanabilecek sorunların önüne geçiyoruz. Online Bulgarca İngilizce tercüme hizmetimizde, müşterilerimiz ile iletişimimize oldukça önem veriyoruz. Bu sayede de isteklerinize en uygun şekilde tercümelerimizi sizlere iletiyoruz. Aynı zamanda istediğiniz şekilde yapılmış tercümelerinizi en kısa süre içerisinde size teslim ediyoruz. Tercüme süreci hakkında ve firmamızla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bulgarca İngilizce Tercümede Neden Biz?

Müşteri memnuniyetine odaklı çalışma sistemi, güvenilirlik ve kısa sürede iş teslimleri Alo Translate’i sektördeki diğer tercüme sitelerinden ayıran özellikler arasında yer almaktadır. Profesyonel tercüman kadromuz ile birlikte bütün çapraz tercümelerde olduğu gibi Bulgarca İngilizce tercüme hizmetimizde de müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı bütün tercüme süreçlerini ekstra dikkate alarak yürütüyoruz. Aynı zamanda fiyatlandırmalarımızı müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde belirliyoruz. Tercüme işlemlerinin online platformda yapılması da çeşitli sorunların önüne geçmektedir. Profesyonel Bulgarca İngilizce tercüme hizmeti almak için bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. Ayrıca teslim tarihi hakkında daha detaylı bilgi edinebilirken belgelerinizi de gönderebilirsiniz.

Bulgarca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum