Farsça İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Farsça İngilizce Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Farsça İngilizce Tercüme Hizmeti

Farsça, Basra Körfezi’nin ülkelerinde konuşulan Hint-Avrupa ailesine mensup bir dildir. Hint-Avrupa dil ailesinin öbeklerinden olan Hint-İran’a bağlıdır. Antik Pers halkının konuşmuş olduğu dilden türeyen bir dildir. Dünya üzerinde yaklaşık 100 milyon kişinin ana dili olan önemli bir dildir. Farsça İngilizce tercüme hizmetlerimiz kullanıcılarımız tarafından sıklıkla tercih edilen hizmetler arasında yer alır. Farsça, tercüme bakımından dikkat edilmesi gereken dillerden bir tanesidir. Farsça ve İngilizce yapıları incelendiği zaman birbirinden çok fazla farkı olan dillerdir. Bununla birlikte iki dilin konuşulmakta olduğu yerler coğrafi anlamda farklı bölgelerde olduğu için de diller arasında farklılıklar görülebilir. Bu sebeple tercümeler bir aksaklığa rastlanılmaması için her iki dile de çok hâkim olan tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Deneyimli tercüman kadromuzla birlikte müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz.

Farsça İngilizce Profesyonel Tercüme

Çapraz tercümelerde en doğrusu profesyonel tercümanlara danışılmasıdır. Çünkü çapraz tercümelerde anlam kaymaları ve metinde anlatılmak istenenin yanlış aktarılması gibi durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle resmî belge ve dokümanlarda tercüme doğruluğu çok fazla önem taşımaktadır. Farsça İngilizce tercüme hizmetlerimizde, kendi alanında lisans eğitimini tamamlayan ve tercüme alanında çeşitli çalışmalar yapmış olan tercümanlarla birlikte çalışıyoruz. Farsça İngilizce tercüme hizmetindeki tercümanlarımız müşterileri memnun etme adına en doğru tercümeleri yaparlar. Tercüme sürecinde metinlerin akıcı olmasını sağlamak oldukça önemlidir. Alotranslate.com olarak bize göndermiş olduğunuz tüm metinleri akıcı bir şekilde tercüme etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Aynı şekilde de bu süreci olabilecek en kısa süre içerisinde tamamlamış oluyoruz.

Farsça İngilizce Tercüme Süreci

Hizmet politikalarımız göz önünde bulundurulduğunda, tercüme süreçlerini müşterilerimizin isteklerine göre yürütüyoruz. Beklemiş olduğunuz teslim tarihleri doğrultusunda profesyonel olarak Farsça İngilizce tercüme hizmetleri sunuyoruz. Tercüme etmemizi istediğiniz Farsça veya İngilizce metinlerinizin uzunluklarına göre sizlere bir teslim tarihi veriyoruz. Vermiş olduğumuz son teslim tarihi sayesinde yaşanabilecek tüm sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz. Online Farsça İngilizce tercüme hizmetlerimizde, müşterilerimiz ile olan iletişimlerimize oldukça önem veriyoruz. Bunun sayesinde de müşterilerimizin isteklerine en uygun şekilde tercümelerimizi iletmiş oluyoruz. Bununla birlikte müşterilerimizin istedikleri şekilde yapmış olduğumuz tercümeleri en kısa süre içerisinde onlara iletiyoruz. Firmamız hakkında ve tercüme süreçleriyle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farsça İngilizce Tercümede Neden Biz?

Müşteri memnuniyetine odaklanan çalışma sistemi, yüksek güvenilirlik ve kısa sürede yapılan tercüme teslimleri gibi özellikleriyle birlikte alotranslate.com, sektörde bulunan diğer tercüme sitelerinden ayrılmaktadır. Profesyonel tercüman kadrolarımızla birlikte tüm çapraz tercüme hizmetlerimizde olduğu gibi Farsça İngilizce tercüme hizmetimizde de müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerine vermiş olduğumuz önem sebebiyle bütün tercüme süreçlerini dikkatli bir şekilde yürütüyoruz. Bununla birlikte fiyatlandırmalarımızı da müşterilerimizi mağdur etmeyecek bir şekilde belirliyoruz. Tercüme işlemlerinin online platformlarda yapılması da birçok sorunun önüne geçiyor. Profesyonel Farsça İngilizce tercüme hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Aynı zamanda teslim tarihi hakkında daha detaylı bilgi edinebilirken, belgelerinizi de gönderebilirsiniz.

Farsça İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Farsça İngilizce tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Farsça İngilizce hangi alanlarda çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Farsça İngilizce tercüme hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Frasça İngilizce dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Farsça İngilizce tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Farsça İngilizce tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Farsça İngilizce deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Farsça İngilizce serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen Farsça İngilizce serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Farsça İngilizce serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Farsça İngilizce tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir. Ardıl, simultane ve video konferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın