Finans Sektörü Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Profesyonel Finans Sektörü Çevirisine 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Finans Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Finans Sektörü Çevirisine 1 Adım Uzaktasınız!

Finans sektörü çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Finans Sektörü Tercümesi

Yatırım çeşitlerinin son dönemlerde bir numaralı tercihi finanstır. Finans sektörü çok hızlı şekilde gelişmesinden dolayı da bazen karmaşık bir hal alabilmektedir. Birçok yatırımcı bu karmaşıklığa maruz kalmamak adına tercüme firmalarından yardım almaktadır. Finans firmalarında dil desteği her zaman sabit değildir. Tercüme yapılmış olsa bile yer yer yanlış tercümelerle karşılaşılmaktadır. Bu yüzden işinin uzmanı bir tercüman ile yatırım yapmak, yatırımcının olaya daha iyi hakim olabilmesi için önemlidir. Finans sektörü tercümesi daima yatırım yapılacak firmanın dilini bilen bir tercüman tarafından yapılmalıdır. Aksi halde yanlış yatırımlar sonucu hatalı işlemler yapılabilir. Hatta bu büyük para kayıplarına da yol açabilir.

Profesyonel Finans Sektörü Tercümesi

Sektör içerisinde atacağınız adım birçok yönden önemlidir. Bu sebepten dolayı da herhangi bir yanlış adım sizi farklı yerlere götürebilir. Yatırım yapacağınız firmanın dil destekli olmaması ya da yanlış tercüme edilmiş olması da sizi bu yanlış yöne götürebilmektedir. Konu açısından profesyonelleşmiş bir yardım almanız sizi, hem garanti altına almış olacaktır hem de yatırımlarınızı doğru şekilde ilerletmenize ön ayak olacaktır. Finans sektörü tercümesi de bu açıdan mühim bir noktadadır. Alanında gelişmiş tercümanlar yatırımcılara doğru tercümeleri sağlayarak yatırımların en doğru adımları izlemesine yol açmaktadır. Profesyonel tercüme terimi de bunun için kullanılan hizmeti anlatmaktadır.

Finans Sektörü Tercümesi Süreci

Alo Translate olarak uzun süredir sektör içerisinde bulunmanın verdiği deneyim ve birikimle hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyacına göre şekillendiriyoruz. Bunun yanında müşterilerimizi de sürecin içerisine dahil etmeyi tercih ediyoruz. Böylece, tercüme yapılan her anı takip edebilir ve tercümanla bu süreçle alakalı iletişime geçebiliyorlar. Bir hizmet ortaya konacaksa süreç, tercüman ve müşteri arasında olan bir toplantıyla başlar. Tercüme edilecek metne göre bir plan yapılarak muhtemel bitecek tarih belirlenir. Sürecin bu şekilde işlenmesinin en büyük sebebi, müşterilerimiz sürece dahil olduğunda tercümenin sorunsuz ve hızlı ilerleyeceğine olan inancımızdır. Müşteri ile metin arasında oluşan bağ ile tercüman, metni en doğru ve hızlı şekilde tercüme edebilir.

Finans Sektörü Tercümesinde Neden Biz?

Tercüme firmalarının günümüzde sayısı bir hayli arttı. Ancak bu konuda Alo Translate, tecrübesine ve deneyimine güvenen bir firma olarak ismini duyurmayı başardı. Uzman tercüman kadromuz ve müşteri odaklı çalışma stilimiz ile tercüme işlerinde sektör içindeki pek çok firmanın öncülüğünü yapıyoruz. Özellikle finans sektörü tercümesi hususunda önemli gelişmelere ve çalışmalara imza attığımız işlerimizle, her geçen gün müşteri yelpazemizi de genişletmekteyiz. Bunun yanında müşterilerimizin takip edebildiği ve sürecin içerisine dahil olduğu bir çalışma biçimi tercih etmemizden dolayı, firmamızın tercih edildiğini söylemek yanlış olmaz. Tercüman ekibimizin üstün ve özenli çalışması sayesinde de Alo Translate, sektör içerisinde ismini gün geçtikçe daha fazla duyurmaktadır.

 

Finans Sektörü

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir finans sektörü tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede finans sektörü çevirisi hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, finans sektörünün de tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de finans sektörü çevirisi hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da finans sektörü tercümesi için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden finans sektörü tercümesi için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme finans sektörü çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum