Hırvatça İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Hırvatça İngilizce Tercüme Hizmeti

Hırvatça, Slav dilleri güney grubuna ait, Hırvatların konuştuğu bir dil olarak karşımıza çıkar. Hırvatistan, Sırbistan ve Bosna Hersek’in de resmi dilidir. Sırpça, Karadağca ve Boşnakçanın da içinde bulunduğu bir yazı stiline sahiptir. Bu nedenle zor bir dil olarak kabul edilir. İşiniz veya eğitiminiz gereği Hırvatça İngilizce tercüme ihtiyacınız olabilir. Böyle bir durumda profesyonel bir tercüme firmasından destek almalısınız. Çünkü iki dil gramatik olarak birbirinden farklıdır. Aynı zamanda her iki dilinde konuşulduğu bölgeye göre değişen aksanları mevcuttur. Böyle bir farkı da ancak iki dil alanında da profesyonelliğini kanıtlamış tercümanlar anlayabilir. Aksi takdirde eksik ya da hatalı tercümeler yapılır.

Hırvatça İngilizce Profesyonel Tercüme

Çapraz tercümelerde önemli olan nokta tercüme edilecek belgenin tercüme edilecek dile kaliteli bir biçimde uyarlanmasıdır. Çünkü bu sayede anlaşılır, dile uygun ve akıcı tercümeler gerçekleştirilir. Yine, iki dili de iyi şekilde bilen tercümanlarla çalışılması o hizmetin profesyonel olduğunu kanıtlar. Biz, Hırvatça İngilizce tercüme için iki dilde de eğitimlerini almış tercümanlar ile çalışıyoruz. Yine, tercüman kadromuz, yıllar boyunca kendilerini geliştirmiş, tecrübe kazanmış kişilerdir. Bu nedenle yapılan tercümelerinizde bir hata, eksiklik, kayıp veya anlaşmazlık söz konusu olmaz. Tercümeleriniz hazırlanırken gerekli özen gösterilir ve anlaşılır, akıcı tercümeler elinize ulaşır. Yani, tamamen istediğiniz gibi bir tercüme hizmeti alacağınızı garanti ederiz.

Hırvatça İngilizce Tercüme Süreciniz

Alo Translate olarak önceliğimiz, müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle çalışmaya başlamadan önce sizinle sağlıklı bir iletişim kurarız. Müşteri odaklı çalışma prensibine sahip olarak birlikte bir yol haritası oluştururuz. Bu sırada size uygun olan tarih, teslim zamanı olarak belirlenir. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hırvatça İngilizce tercüme süreciniz de bize tercüme edilecek metinleri atmanızla başlar. Ne zaman teslim alacağınızı söylediğiniz tarihe kadar tercümanlarımız metinler üzerinde çalışır. Bu sırada düzenli olarak metinleri kontrol eder. Böylece hataları veya eksikleri düzenleme şansını yakalar. Siz de dilediğiniz zaman tercümeleri kontrol edebilirsiniz. Teslim günü geldiğinde tercümeleriniz elinize ulaşır.

Hırvatça İngilizce Tercümede Neden Biz?

Yıllardır sektörde müşteri odaklı çalışma stilimizle dikkat çekmekteyiz. Hiçbir şekilde bu disiplinimizden ödün vermeden hareket ederiz. İstediğiniz tercümelerde bizim için en önemli olan husus, sizin ne istediğinizdir. Bu yüzden her noktada profesyonelliği ele alan bir firmayız. Alo Translate olarak Hırvatça İngilizce Tercüme için her aşamayı dikkatli şekilde takip eden tercümanlarla çalışmaktayız. Tercümanlarımızın gayreti ve özverisi sonunda istenen tercümeleri hazırlarız. Bunu yaparken hızlı bir davranış biçimi sergileriz. Ancak teslim günü gelene dek, belgeleriniz sürekli kontrol edilir. Bir hata olmadığı anlaşıldığında teslim tarihinde metinlerinizi size ulaştırırız. Özenli, hızlı, uzman ve müşteri odaklı çalışmamız bizi tercih etmeniz için yeterlidir.

Hırvatça İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Online Müşteri Hizmetleri