İçerik Yazılarının Tercümesi 1 Adımda Hazır

Profesyonel İçerik Yazısı Tercümesine 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli İçerik Yazısı Çevirisine 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz içerik yazılarını sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

İçerik Yazıları Tercümesi Hizmeti

Tercüme ve tercümanlık, profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi gereken bir hizmet işidir. Tercüme işlemi mutlaka hakim olunan ve ayrıntıları ile bilinen bir dil üstünde gerçekleştirmelidir. Tercümanlar ise tercüme ettikleri dilin yalnızca gramer yapısı değil, aynı zamanda sosyolojik ve kültürel yapısını da bilmelidirler. Dillerin farklı lehçeleri ve şiveleri bulunmaktadır. Kimi zaman sözel olan farklılıklar yazı diline de etki etmektedir. Tercümanlar, tercüme etmek üzere üstünde çalıştıkları dilleri profesyonel olarak incelemeli ve aynı zamanda metinlerdeki gramer hataları da tercüme anında araştırmalıdırlar. İçerik yazılarının tercümesi, tercümanların özellikle dikkat etmesi gereken alanlardır. İçerik yazıları, bünyesinde bulundukları siteye yönlendirme yapmak, içten ya da resmi bir dil kullanılması ya da sözcük oyunları içerebilmektedir.

Profesyonel İçerik Yazılarının Tercümesi

Tercümeler, her zaman çok yönlü bir çalışma şeklinde ilerlemektedir. Özellikle içerik yazılarının tercümesi, metnin konusuna ve sitede bulunan diğer yazılarda kullanılan resmi ya da blog türü dile uyum sağlamalıdır. Bir dilden başka bir dile tercüme gerçekleştirmek, dilin kimliğini ortadan kaldırmamaktadır. Bu sebeple, orijinal metinde kullanılan kelimeler, tercüme edilen dilde de aynı hissiyatı uyandırmalıdır. Alo Translate, bünyesinde tamamen alanında profesyonel ve tecrübeli tercümanlar bulundurmaktadır. İçeriklerinizin tercümesinde, acil tercümelerde ya da evrak tercümelerinde online hizmet sağlayan site üstünden tüm tercümanlık ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılama avantajına sahip olabilirsiniz.

İçerik Yazılarının Tercümesi Süreci

Profesyonel tercüme hizmeti almak için iletişim adreslerimiz üstünden bize ulaşabilir, fiyat ve teslim tarihi hakkında bilgi aldıktan sonra belge iletimi gerçekleştirebilirsiniz. İlgili dilde uzman olan tercüman kadromuza iletilen içerik, minimum süre içerisinde teslim edilir. Müşteri odaklı çalışma disiplinimiz sebebi ile tüm tercüme sürecini müşterilerimiz ile iletişim halinde yürütürüz. İçeriklerle ilgili değiştirilmesi gereken ya da anlaşılamayan kısımların meydana geldiği durumlarda, derhal müşterilerimiz ile kontak kurarız. Bu sayede, tercüme konusunda hatasız bir hizmet vermeyi amaçlarız. İçerik sitelerinin globalleşmesi için farklı dillerde de hizmet vermesi gerekmektedir. Tarafımıza ulaşarak içeriklerinizin en uygun fiyatlarla tercüme edilmesini sağlayabilir, tercümanlık bürosuna gitmek yerine online şekilde tercüme hizmeti alma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

İçerik Yazılarının Tercümesinde Neden Biz?

Online şekilde yürüttüğümüz içerik yazılarının tercümesi hizmeti, müşterilerimiz için zaman ve efordan tasarruf etmeleri konusunda bir ayrıcalık oluşturur. Ödeme ve belge gönderim süreçleri ise tamamen online şekilde gerçekleştirildiğinden verimli bir tercüme süreci meydana gelmektedir. Profesyonel tercüman kadromuz, acil tercüme ihtiyaçlarınız da olmak üzere her türlü tercüme işlemleriniz için hizmet vermektedir. Gönderdiğiniz içerik yazılarının tercümeleriniz konusunda, tarafınıza teslim tarihi bilgisi verilmektedir. Teslim zamanı, içeriğin miktarına ve size uygun kararlaştırılmış zamana göre belirlenmektedir. Müşteriler için en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamamız sebebi ile teslim zamanında tercümelerin tarafınıza iletileceğinin garantisini veririz. Fiyat bilgisi almak ve soru sormak için iletişim adreslerimiz üstünden bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir içerik yazıları tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede içerik yazıları çevirisi hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde içerik yazıları çevirisi hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de içerik yazıları çevirisi hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da içerik yazıları tercümesi için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden içerik yazıları tercümesi için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme içerik yazıları çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum