İspanyolca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

İspanyolca İngilizce Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

İspanyolca İngilizce Tercüme Hizmeti

Romen dillerinden biri olan İspanyolca, bugün dünyanın en çok konuşulan ikinci dilidir. Gramer yapısının anlaşılabilir olması, farklı dillere tercüme edilmesini kolaylaştırır. Ancak İspanyolcada kelimelerin büyük kısmı eş anlamlıdır. Tercümanların, kelimelerin gelebileceği farklı anlamları çok iyi bilmesi gerekir. Beraberinde anlam bütünlüğünü sağlayacak gramer bilgisi ve cümle bilgisi de oldukça önemlidir. İspanyolca İngilizce tercüme, çapraz tercüme tekniği doğrultusunda yapılabilir. İspanyolcanın Türkçeye, daha sonra farklı bir dile tercüme edilmesi metin kalitesini düşürür. Alo Translate, bu noktada engin bilgilere sahip bir ekiple hizmet vermektedir. İspanyolcadan direkt İngilizce diline tercüme yapılır. Aynı zamanda metnin konusu uzmanlık gerektiriyorsa, konuya göre aynı alanda uzman olan tercümanlardan hizmet alınmaktadır.

İspanyolca İngilizce Profesyonel Tercüme

Hedef dilin, ana dil olduğu tercümelerde standart tercüme kullanılırken farklı dillerde yetersiz kalmaktadır. Bu alanda yapılan profesyonel çalışmaların tamamı, üçüncü bir dil kullanılmadan yürütülür. İspanyolca İngilizce tercüme, diller arasında benzerlik olmasından dolayı birçok dile göre kolaydır. Bu sayede metinler arasındaki anlam bütünlüğü daha kolay sağlanır. Şiir, hikaye gibi edebi çalışmalarda ise bu alanlarda uzman ekiplerden hizmet alınmalıdır. Uzmanlık gerektiren belgelerde birebir kelime tercümesi yapılması, kaliteyi son derece düşürmektedir. Alo Translate olarak sektörde kazanmış olduğumuz tecrübeler sayesinde bu konularda profesyonel hizmetler sunarız. Hizmet süresince müşterilerimizi bilgilendir ve teslim tarihinde kusursuz çalışmalar sunarız. Tercümanlarla birebir iletişime geçebilir, süreci yakından takip edebilirsiniz.

İspanyolca İngilizce Tercüme Süreci

Dünya standartlarında hizmet veren Alo Translate, çalışmalarının tamamını online yürütmektedir. Gelişmiş sistemi sayesinde müşteriler, dosyalarını anında sisteme yükleyebilir. Sürecin başlaması için inceleme yapılır ve gerekli bilgiler birkaç dakika içerisinde aktarılır. Süre, fiyat ve sürecin nasıl işleyeceği yönünde detaylı bilgiler verilmektedir. Teslim süresi kısıtlı olan dosyalar hakkında bilgi vermeniz halinde süreç hızlandırılır. İspanyolca İngilizce tercüme sürecinin tüm aşamaları, plan dahilinde yürütülmektedir. Hizmet politikamızı, müşteri memnuniyetini esas alarak belirlediğimiz için önceliğimiz müşterilerin beklentileridir. Beklenti ve talepleriniz doğrultusunda süreç tamamlanır, belirtmiş olduğumuz sürede dosyalarınız teslim edilir. 7/24 aktif olan sisteme istediğiniz saatte dosyalarınızı yükleyebilirsiniz.

İspanyolca İngilizce Tercümede Neden Alo Translate?

Alo Translate, tercüme sektöründe başarısını kanıtlayan, profesyonel hizmet politikasından ödün vermeyen bir firmadır. Globale hitap eden tercüme hizmetleri, tüm alanlarda verilir. Tercüman kadrosunda ise gerekli sertifikalara sahip, bilgi birikimi yüksek bir ekip görev almaktadır. Uzun süredir hizmet vermesi, firmanın işleyişinin sağlam bir zemine oturmasına katkı sağlamıştır. Sürecin işleyişi hakkında bilgi sahibi olunduğu için süre bilgisi net bir şekilde müşterilere iletilir. Müşterilerin istek ve beklentilerine göre plan değişikliği yapılabilir. Yaşanabilecek tüm sorunlarda, pratik çözümler üretecek bir ekipten hizmet alırsınız. İspanyolca İngilizce tercüme hizmeti verilirken, tercümanın ana diline ve uzmanlık alanına göre konular verilir.

İspanyolca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum