İsveççe İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

İsveçce İngilizce Tercüme Hizmeti

İsveççe, İsveç ve Finlandiya genelinde kullanılan bir Kuzey Cermen dilidir. Yaklaşık 10 milyona yakın kişinin bildiği düşünülen bu dil, diğer İskandinav dilleri Norveççe ve Danca ile de büyük oranda benzerlik göstermektedir. Bunun yanında modern İsveççe olarak kabul edilen ve bugün kullanılan dil, günümüzde tümüyle ayrı bir dil kabul edilmiştir. Durum böyleyken İsveççe, diplomatik ya da eğitim gibi alanlar için tercüme hizmetine ihtiyaç duyulan bir dil halini almıştır. Ancak bu tercüme sürecinin uzman ve yetkili kişiler tarafından yapılması önemlidir. Sıklıkla tercih edilen İsveççe İngilizce tercüme hizmetlerinde de bu noktaya özellikle dikkat edilmelidir. Bu iki dilin farklı yazım kurallarına ve aksan türlerine hakim olan tercümanlar tarafından incelenmesi gerekir. İşte Alo Translate, uzman kadrosu ile bu olanağı sunmaktadır.

İsveççe İngilizce Profesyonel Tercüme

İsveççe İngilizce tercüme gibi çapraz tercüme işlemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, anlatımı bozmadan tercüme yapmaktır. Bunun içinde profesyonel tercümanlardan destek almak gerekir. Doğru ve eksiksiz bir tercüme için tercümanların hem İngilizceyi hem de İsveççeyi tüm yönleriyle ele alması şarttır. Alo Translate olarak ekibimizin bu hassasiyeti gösterdiğinden emin bir şekilde tercüme işlemlerini tamamlıyoruz. İsveççeden İngilizceye tercümelerde gramer başta olmak üzere dilin inceliklerine dair tüm detayları göz önünde bulunduruyoruz. Aynı şekilde İngilizceden İsveççeye yapılan tercümelerde de aksan farklılıkları, dil kökenleri ve kurallarına dikkat ediyoruz. İsveççe İngilizce profesyonel tercüme hizmetimiz sayesinde tercümeleriniz sorunsuz bir şekilde yapılır ve hızlı bir şekilde size ulaştırılır.

İsveççe İngilizce Tercüme Süreci

Alo Translate olarak ilk önceliğimiz, müşteri memnuniyetini gözeten kusursuz tercümeler hazırlamaktadır. Bu doğrultuda uzun senelerdir sektörde başarılı bir ivme yakalamış ve tercüme süreçlerini sorunsuz tamamlamış olmaktan gurur duyuyoruz. İsveççe İngilizce tercüme sürecini de tüm bu değer ve amaçlara bağlı kalarak ilerletmekteyiz. Tüm bunların yanında süreç boyunca müşterilerimizle doğrudan iletişim halinde kalıyoruz. Böylece taleplerine hızlı ve sağlıklı bir şekilde dönüş yapabiliyor, tercüme sürecini onların beklentisine göre yönetebiliyoruz. Disiplinli ve dil konusunda uzman tercümanlarımız ile süreç hakkında tüm detayları paylaşıyor, şeffaf bir çalışma politikasını savunuyoruz. Siz de kaliteli hizmetin yanında güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız, web sitemiz üzerinden bize ulaşabilir ve merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

İsveççe İngilizce Tercüme için Neden Biz?

İsveççe ve İngilizce dilleri için tercüme hizmetine pek çok farklı alan üzerinden ihtiyaç duyulabilir. Eğitim, günlük yaşam, diplomatik ilişkiler ya da seyahat temelli pek çok konu için İsveççe diline hakim bir tercümandan destek almanız gerekebilir. Bu noktada uzmanların deneyimine ve bilgisine başvurmak tek çözüm olabilir. Alo Translate ise tercüme hizmeti için ihtiyacınız olabilecek tüm seçenekleri hazırlamaktadır. Ekibimiz tarafından yapılan tercümelerde metin orijinaline uygun bir akıcılık sağlanır. Bunun yanında müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde kalıyor ve tercüme sürecinin kolaylaşması için alternatifler sunuyoruz. Siz de çapraz tercüme hizmeti almak istiyor ve doğru firmayı bulamadığınızı düşünüyorsanız, detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsveçce İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum