İsveççe Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel İsveççe Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve İsveççe Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli İsveççe Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

İsveççe tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak İsveççe tercüme işlemini başlatın.

İsveççe Tercüme Hizmeti

İsveççe bir kuzey Avrupa ülkesi olan İsveç’in resmi dilidir. Bu dil Norveççe ve Danca ile oldukça benzeyen bir dildir. Ayrıca Finlandiya’nın da resmi dili olan bu dil günden güne yaygınlaşmaktadır. İş ya da eğitim amaçlı İsveç Krallığı’na gidilmesi gerekiyorsa bazı belgeler istenmektedir. Bu belgelerin uluslararası geçerliliğinin olması için profesyonel tercüme edilmesi gerekmektedir. Bunu için işinin ehli bir tercüme firması ile çalışılmalıdır. Bu konuda iyi bir araştırma yapılmalı ve tercüme konusundaki talepler en doğru şekilde firmaya aktarılmalıdır. İyi firma ile iyi bir İsveççe tercüme çalışmasının gerçekleştirilmesi gerek iş gerek eğitim hayatında olumlu sonuçları beraberinde getirecektir.

İsveççe Profesyonel Tercüme

İsveççe tercümeleriniz Alo Translate ile güven altında. Ekibimiz sadece dile hakim değil, tercümesi konusunda da oldukça tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Tercüme firmalarına başvurulduğunda en çok gelen belgeler ehliyet, nüfus cüzdanı ve evlilik cüzdanı olmaktadır. Sözü edilen bu belgelerde yapılan en küçük hata bile, tercümenin geçersiz sayılmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle güvenilir bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Biz de bu güveni sağlayan firmalar arasında bulunuyoruz. Unutulmaması gereken noktalardan biri de tercümenin, her dil bilen kişinin yapabileceği bir iş olmadığıdır. Bir dili anlayabilmek ile onu bir metin üzerinde uygulayabilmek farklı bilgi birikimini gerektirmektedir. Bu nedenle resmi belgelerin tercümesinde profesyonel yardım alınmalıdır.

İsveççe Tercüme Süreci

Tercüme süreci, alanında gerekli tüm bilgiye sahip ve bu konuda tecrübeli kişilerce yürütülmesi gereken önemli bir süreçtir. Alo Translate olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve yaptığımız çalışmalarla İsveççe tercüme sürecini en iyi yöneten firmalar arasında bulunuyoruz. Oluşturduğumuz çalışma sistemi ile, bize iletilen, tercümesi gereken her belge en iyi şekilde tercüme edilerek kişiye ulaştırılmaktadır. Bu konuda teknolojinin verdiği her imkandan faydalanılmaktadır. Tercümeyi hızlandıran yazılımlar, aktif iletişim ve takip sistemi, kişinin istediği an tercüme edilen belgesini kontrol edebilmesini sağlamaktadır. Her meslek alanı, kendi içerisinden anlam bütünlüğü aramaktadır. Bizim ekibimiz de uzman tercümanların yönlendirmesini, hakim oldukları konulara göre yapmaktadır. Böylece tercümeler sorunsuz ve hatasız gerçekleştirilmektedir.

İsveççe Tercümede Yapılan Firma Seçiminin Önemi

İşveççe tercüme hizmeti veren firmalar, genellikle seyahat için önemli ya da eğitim hayatında etkili resmi belgelerin tercümelerinde tercih edilmektedir. Bu nedenle ilk seçilen firmayla değil, iyi bir araştırmadan sonra belirlenen bir firmayla çalışmak daha doğru olacaktır. Firmamız, sunduğu güven ve kalite ile kafadaki soru işaretlerini yok eden bir firmadır. Alo Translate’le iletişime geçildiğinde müşterilerimiz, kaliteli tercüme garantisi ve aktif iletişim sürecini elde etmektedir. Aktif iletişim sayesinde tercüme süreci anlık olarak takip edilebilmekte ve her aşama denetlenebilmektedir. Firmamız öncelikle sizden tercümesi istenen belgeyi talep etmekte, kısa sürede incelemesini yapıp sizi bilgilendirmektedir. Hizmet ve ücretler hakkında detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İsveççe Tercüme

İsveççe Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir İsveççe tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat İsveççe tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede İsveççe çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren İsveççe tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde İsveççe çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

İsveççe dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da İsveççe tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden İsveççe tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü İsveççe deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, İsveççe serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre İsveççe tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum