İzlanda İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

İzlandaca İngilizce Tercüme Hizmeti

İzlandaca, Latin alfabesi ile yazılan bir dil olsa da yapısı gereği İngilizce ve diğer sık konuşulan dillere uzak bir dil. Öyle ki, bugün filologlar İzlandacaya en yakın dil olarak Faroe adalarında ve Batı Norveç kesiminde konuşulan lehçeleri işaret ediyor. Cermen dilleri arasında yer alan İzlandaca, hem kültür sanat sektöründe hem de ticari ilişkiler bağlamında bilinmesi gereken bir dil olarak da ortaya çıkmaktadır. Bu noktada İngilizce, pek çok kişi tarafından konuşulan bir dil olmasına rağmen İzlandaca İngilizce tercümesi, zorlu bir sürece dönüşebilir. Alo Translate firması olarak bu süreçteki zorlukları profesyonel kadromuz ile yok ederek sizlere aksaksız bir tercüme hizmeti sunmaktayız.

İzlandaca İngilizce Profesyonel Tercüme

Çapraz tercüme, günümüzde pek çok sektörde ön plana çıkan ve ihtiyaç haline gelen bir hizmettir. İzlandaca İngilizce tercüme de çapraz tercüme sınıfında yer alır. Bu noktada profesyonel bir tercüme, titiz bir çalışmayı zorunlu kılar. Çünkü eksiksiz bir tercüme yapabilmek için, her iki dilin de inceliklerine hakim olmak gerekir. Bu dilleri yalnızca gramer ve kurallar kapsamında bilmek bütünlüklü bir tercüme için yeterli olmaz. Çünkü gerek İzlandaca gerek ise İngilizce köklü birer tarihe sahip dillerdir. Bu doğrultuda bu dillerin ve dillerin konuşulduğu ülkelerin kültürüne, deyim ve atasözlerine de yatkın olmak gerekir. Bu sayede ortaya eksiksiz bir tercüme metni çıkarmak mümkündür. Biz de müşterilerimize tam olarak bu tarzda bir tercüme hizmeti sunmaktayız.

İzlandaca İngilizce Tercüme Süreci

Hangi dil söz konusu olursa olsun, tercüme işlemi büyük bir dikkatin yanı sıra farklı bilgi ve deneyimler de gerektirir. Bu duruma bir de İzlandaca dilinin özgül karakterler ile yazılması, zor bir dil olması gibi özellikler eklenmektedir. Böyle bir tercüme hizmeti için, oldukça titiz bir çalışma sürecine ihtiyaç duyulur. Bu noktada Alo Translate ekibi olarak oldukça köklü bir deneyime sahibiz. Her iki dilin de formasyonunu almış eğitimli tercüme ekibimiz, çapraz tercüme alanında üstün başarılar sergiler. İzlandaca İngilizce tercüme hizmetimiz, toplumların konuşma diline aşina olan tercümanlar tarafından gerçekleştirilerek eksiksiz bir içeriğe kavuşmanızı sağlar.  Üstelik firmamızın şeffaflık prensibi sayesinde tüm aşamaları yakından takip edebilirsiniz.

İzlandaca İngilizce Tercümede Neden Biz?

Tercüme hizmeti; eğitim, kültür, sanat, ticaret, sanayi gibi çok sayıda sektör için büyük bir zorunluluk olabiliyor. Bu noktada tercüme hizmetine ne amaçla ihtiyaç duyduğunuz fark etmeksizin tercümenin başarılı olması oldukça önemlidir. Tam da bu anlarda Alo Translate sizlere kapsamlı bir hizmet sunuyor. Ek olarak süresi kısıtlı olan ve acil ihtiyaç duyduğunuz tercüme hizmetleri için de Alo Translate ekibi sizlerin yanında olacaktır. Uygun fiyatlara sahip tercüme hizmetleri için ekibimiz ile iletişime geçerek merak ettiğiniz her konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz iletişim noktasında sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

İzlandaca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum