Kürtçe İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

 

 

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Kürtçe İngilizce Tercüme

Ortadoğu’da en fazla konuşulan 4. dil olan Kürtçe, Hint-İran dil ailesi içinde yer alır. 2000’li yıllarda daha çok gündemde yer bulan bu dil, son zamanlarda tercüme sektöründe de sıkça duyulmaya başlamıştır. Ülkemize komşu olan Suriye, Irak, İran gibi Ortadoğu ülkelerinde konuşulmaya devam edilen bu dil için İngilizceye tercüme talebi oldukça fazladır. Çapraz tercüme konusunda profesyonel ekibi ile çalışan Alo Translate tercüme firmamız, Kürtçe İngilizce tercüme konusunda da son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Uzman tercüman kadromuz ile istenilen tercümeler konusunda titizlikle çalışmakta ve en düzgün hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz tarafından belirlenen süre içinde, hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla tercüme çalışmaları tamamlanmaktadır.

Profesyonel Kürtçe İngilizce Tercüme Kadromuz

Anadili Kürtçe olan ya da Kürtçe konusunda anadil yetkinliğine sahip olan profesyonel Kürtçe İngilizce tercüme kadromuz sayesinde, yapılan tercümelerden hem müşterilerimiz hem de firmamız memnun kalmaktadır. Ayrıca İngilizce konusunda da son derece deneyim ve bilgi birikim sahibi tercümanlar ile çalışmaktayız. Bu çalışma prensibimizle birlikte çapraz tercüme konusunda firma olarak başarılı sonuçlar çıkarmaktayız. Ekibimiz lisanslı, eğitimli ve disiplinli tercümanlardan oluşur. Aynı zamanda gizlilik politikamız sayesinde yaptığımız bütün tercümeler ve işlemler müşteri ile tercüman arasındadır. Herhangi bir güvenlik problemi yaşanmaması adına tüm önlemler en başından alınmaktadır.

En Uygun Zamanda Kürtçe İngilizce Tercüme

Bazı durumlarda hızlı bir şekilde tercüme ihtiyacı gerekebilmektedir. Bu söz konusu olduğunda firmamız aciliyetinizi bildirmeniz halinde en uygun zamanda Kürtçe İngilizce tercüme hizmeti sunmaktadır. Web sitemizden bize tercümesini istediğiniz belgeyi iletmeniz halinde tercümanlarımız incelemeleri yapıp süreç hakkın en doğru bilgileri paylaşmaktadır. Ne kadar süreceği, maliyetinin ne olacağını vs. gibi durumlar hakkında bütün bilgiler müşteri ile paylaşılmaktadır. Ayrıca işleme alınan bir metin için anlık müdahale hakkı da verilmektedir. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız Alo Translate, tercümeyi kontrol etmek isteyen ya da ekleme yapmak isteyen bütün müşterilerimize anlık bilgilendirme hizmeti sunmaktadır.

Kürtçe İngilizce Tercüme Alanları

Her gündemin hızlıca değiştiği dünyamızda tercümeye ne zaman ne alanda ihtiyaç duyacağımız hiç belli olmuyor. Son dönemlerde yabancı dile her zamankinden daha çok ihtiyaç duyabiliyoruz. Çapraz tercüme konusunda en iyi ve en doğru hizmeti veren firmamız Kürtçe İngilizce tercüme alanları konusunda da oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Akademik, medikal, hukuk, web sitesi, teknik tercüme gibi genel konuların yanı sıra, evlilik cüzdanı, vize, doğum belgesi, transkript gibi kişisel belgeler hakkında da tercümeler yapılmaktadır. Ayrıca raporlar, kitaplar, garanti belgeleri gibi her alanda kullanılabilecek metinler de Kürtçe İngilizce tercüme hizmetine dahildir. Alo Translate tercüme firmamız ile şimdi iletişime geçip en doğru bilgilere her an erişebilirsiniz.

Kürtçe İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Kürtçe İngilizce tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Kürtçe İngilizce hangi alanlarda çeviri hizmet veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Kürtçe İngilizce dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Kürtçe İngilizce tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Kürtçe İngilizce tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Kürtçe İngilizce deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Kürtçe İngilizce serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Kürtçe İngilizce tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın