Mokedonca İngilizce Tercüme 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Makedonca İngilizce Tercüme Hizmeti

Makedonca, Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nde yaşayan Makedonların resmi dilidir. Güney Slav dillerinin Doğu grubuna mensup olan Makedonca, dünya üzerinde ortalama 2 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Her ne kadar dünya nüfusuna oranla az sayıda kişinin Makedonca konuştuğu düşünülse de bu, dilin önemini azaltan bir durum değildir. Aksine İngilizceye çapraz tercüme için sıklıkla tercih edildiği bilinmektedir. Fakat küresel çapta etkin olan İngilizcenin yapısal özellikleri düşünüldüğünde Makedonca ile aralarında önemli farklar olduğu anlaşılmaktadır. Dolayısıyla Makedonca İngilizce tercüme için talep edilen çapraz tercüme hizmetlerinin, Alo Translate gibi profesyonel firmalar ve uzman tercümanlardan alınması gerekir. Aksi halde amacınıza ve yüksek kalitede tercümelerinize ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Makedonca İngilizce Profesyonel Tercüme

Makedonca dünya üzerinde 2 milyon kişi tarafından konuşulurken İngilizce, 400 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Fakat aralarındaki en önemli fark bu değildir. İngilizce Batı Cermen dillerinden biri olarak Latin Alfabesi kullanmakta, Makedonca ise Slav dillerinden biri olarak Kiril Alfabesi kullanmaktadır. Cümlelerindeki öge dizilimleri ve gramer yapıları benzer olsa da Makedoncada isimlere cinsiyet atfedilmesi, tercüme süreçlerini zorlaştırmaktadır. Bu nedenle, hangi amaçla çapraz tercüme yaptırıyor olursanız olun uzman tercümanlarla çalışmanız önerilir. Profesyonel Makedonca İngilizce tercüme hizmeti veren ekibimizin tamamı, dil alanında uzman ve gerekli yetkinliğe ulaşmış kişilerden oluşmaktadır. Her iki dile de hakim olmaları, yüksek kalitede belgeler hazırlamalarını kolaylaştırmakta; çalışma disiplinleri ise belgelerinizi tam zamanında sizlere ulaştırmamızı sağlamaktadır.

Makedonca İngilizce Tercüme Süreciniz

Alo Translate, müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemesinin etkisiyle uzun yıllardır tercüme sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Tercüme süreçlerinin tamamı son derece kolay ve pratik olacak şekilde düzenlenmiş, ekibi ise titizlikle çalışan tercümanlardan oluşmuştur. Makedonca İngilizce tercüme süreciniz, web sitemiz üzerinden tercüme edilmesi gereken belgelerinizi tarafımıza iletmenizle başlayacaktır. Ekibimiz, belgelerinizi inceleyerek kelime sayısı ve yazının niteliğine göre fiyat ve teslimat süreci hakkında bilgilendirme yapacaktır. Sizden onay alınarak başlanan tercümeleri, anlık olarak takip etmeniz mümkündür. Belirtilen süre içerisinde tamamlanan belgeleriniz, uzman tercüman kadromuz tarafından kontrol edilmesinin ardından tam zamanında sizlere teslim edilecektir. Profesyonel ve güvenilir hizmet garantisiyle Alo Translate her daim yanınızda!

Makedonca İngilizce Tercümede Alo Translate Güvencesi

Makedoncadan İngilizceye tercüme yapılırken ayrı bir özen ve dikkat gösterilmesi gerekir. Anlaşılır ve akıcı tercümenin tek yolu, yüksek kalitede tercüme yapma yetkinliği bulunan kişilerle çalışmaktır. Alo Translate, tercüman kadrosunun başarısı ve uzmanlıklarıyla müşterilerinin beğenisini kazanan bir firmadır. Makedonca İngilizce tercümede Alo Translate güvencesi için web sitesi üzerinden iletişime geçmeniz ve hizmet talebinizi iletmeniz yeterlidir. Böylece vaat ettikleri tüm hizmetleri eksiksiz ve tam zamanında yerine getirmeyi başaran bir firma ve alanında uzman bir ekiple çalışma fırsatına erişeceksiniz. Sürecin sonunda tarafınıza iletilen belgeleri incelediğinizde ise Makedoncadan İngilizceye tercüme edilen metinlerin, ne kadar kaliteli ve dikkat çekici olduklarını fark edebileceksiniz.

Makedonca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum