Malyaca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Malayca İngilizce Tercüme Hizmeti

Malayca; Singapur, Malezya ve Brunei ülkelerinin resmi olarak kullandığı dildir. Resmi kullanımları dışında Tayland, Filipinler, Endonezya’da bulunan Malezyalı kişiler de Malayca dilini konuşmaya devam etmektedir. Doğu Timor’da da kullanımına rastlanılan dil, Tayland-Hindistan kökenli olarak karşımıza çıkıyor. Malayca İngilizce tercüme konusunda dikkatli olunması gereken ilk nokta, Malaycanın farklı yazı sistemleriyle birlikte kullanılmasıdır. Bunlar Latin, Arap ve Tay alfabesi olarak görülüyor. Bu yazı sistemleriyle kullanılmasından dolayı tercüme işlemlerinde tercümanların bu üç alfabeye de hakim olması gerekmektedir. Dilin kullanıldığı alfabe ile birlikte dil bilgisi de değişebildiği için aynı zamanda kullanan kültürleri de bilmek önemli bir avantaj sağlıyor.

Malayca İngilizce Profesyonel Tercüme

Birden fazla alfabeyle uğraşıldığı için Malayca İngilizce tercüme işlemleri kesinlikle profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Yoksa ortaya çıkacak birçok hatadan dolayı tercüme ihtiyacı duyan kişiler sıkıntıya girecektir. Malaycanın Latin alfabesi ile kullanımında tercüme işlemlerinin bile oldukça zorlu olabileceğini görebilirsiniz. Bunun sebebi iki dilin de farklı dil ailelerinden gelmesi ve Malaycanın kullanıldığı yerlerdeki kültürle birlikte şekillenmesindendir. Yani tercüme işlemlerinde Avustronezya dilleriyle içli dışlı olan tercümanlar kullanmak en doğru seçmek olacaktır. Alo Translate olarak Malayca İngilizce tercüme konusunda size en profesyonel ve doğru hizmeti verebilecek şirket olduğumuza eminiz. Çünkü tercüme işleminin kendisi yanında tercüme sürecini de profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

Malayca İngilizce Tercüme Süreci

Tercüme işlemi ne kadar zor olursa olsun eğer müşteri işin yapılabileceğine inanıyorsa bir sonraki soru, bunun nasıl yapılacağıyla alakalı olacaktır. Bu noktada size Malayca İngilizce tercüme süreci üzerinden genel çalışma şeklimizi anlatmak isteriz. Öncelikle müşterilerimizden tercüme edilmesini istedikleri metni alıyoruz. Alanında uzman tercüman kadromuzla birlikte bu metni inceledikten sonra ne kadar sürede tercüme edilebileceği hakkında sizlere bilgi veriyoruz. Süre ve fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra tercüme işlemine başlamış oluyoruz. Bu kısımda iletişimimiz kesilmeden devam ediyor ve tercüme süreci boyunca sizi bilgilendirerek işlerin istediğiniz gibi gittiğinden emin oluyoruz. Böylece tercüme işlemi sona erdiğinde tam olarak olmasını istediğini gibi tercümeye sahip olmuş olacaksınız.

Malayca İngilizce Tercümede Neden Biz?

Müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerinden ilki, tercüme işlemlerinde gösterdiğimiz profesyonel yaklaşımdan ötürüdür. Bu profesyonelliği de sadece verilen metinlere iyi bir tercüme yapılması olarak değil, tercüme sürecinin tamamında gösteriyoruz. Böylece ortaya hem süreçten hem de sonuçtan oldukça memnun, mutlu müşteriler ortaya çıkıyor. Alo Translate olarak, en değer verdiğimiz şey de müşterilerimizin memnun ve mutlu olmasıdır. Bu yüzden fiyatlandırma aşamalarında da müşterilerimizin çıkarlarını koruma konusunda dikkatli davranıyoruz. Saydıklarımızı bir araya getirdiğinizde Malayca İngilizce tercüme konusunda tercih etmenizin size büyük fayda sağlayacağı bir hizmet ortaya çıkıyor. Tercüme işlemleriniz için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve süreçle alakalı bilgi edinebilirsiniz.

Malayca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir. Ardıl, simultane ve video konferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum