Öğrenci Belgeleri Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Öğrenci Belgelerinizi Çevirmeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Öğrenci Belgelerini Çevirtmeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz öğrenci belgelerini sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Öğrenci Belgeleri Tercümesi Hizmeti

Günümüzde bir yerleri keşfetmek ve kişinin kendini farklı kültürlerle beslemesi, büyük önem taşımaktadır. Bu gelişimi desteklemek için yapılan birçok çalışma bulunmaktadır. Bu bazen kişinin sadece maddi imkanlarını sağlayarak gitmesi ya da eğitim yoluyla bu gidişi gerçekleştirmesidir. İki süreç için de belirli belgelerin hazırlanması gerekir. Özellikle bu belgelerden bazılarının dikkatle tercüme edilmesi istenebilir. Alo Translate, bu belgelerden biri olan öğrenci belgeleri tercümesi konusunda oldukça tecrübeli firmalar arasında yer almaktadır. Eğitim amacıyla çıkılacak yurt dışı yolculuklarından öğrenci belgesi büyük önem taşır. Bu konuda bilgili ve deneyimli kadromuz, öğrenci belgelerinin eksiksiz tercümesini yapar. Unutulmamalıdır ki sorunsuz bir eğitim sürecini, eksiksiz yapılmış bir hazırlık getirecektir.

Profesyonel Öğrenci Belgeleri Tercümesi

Yurt dışında bir eğitim alınmak isteniyorsa, bu konuda olumlu sonuçlar elde etmek için hazırlıkların doğru şekilde yapılması gerekir. Hangi belgelerin istendiği tam ve doğru şekilde öğrenilmelidir. Çünkü istenen her belgenin tercümesine de ihtiyaç duyulacaktır. Bir dili biliyor olmak, o dil için kusursuz tercüme yapılabileceği anlamına gelmez. Bir dilden başka dile tercüme gerekiyorsa, mutlaka bu konu hakkında bilgi birikimine sahip olunmalıdır. Çünkü yurt dışı için başvurulacak her kurum profesyonel bir tercüme bekleyecektir. Alo Translate olarak bu konuda en profesyonel en kapsamlı çalışmayı yapan firmalar arasında yer almaktayız. Öğrenci belgesinin tercümesinde, gerek metnin niteliği gerek tercüme edilecek dil konusunda en bilgili kişi görevlendirilir.

Öğrenci Belgeleri Tercümesi Adımları

Öğrencilik hayatı devam eden kişiler için yurt dışı bağlantılı her çalışmada öğrenci belgesine ihtiyaç duyulmaktadır. Hangi ülkeye hangi nedenle gidilecek olursa olsun öğrenci belgesi o ülkenin dilinde, o kişiden talep edilmektedir. Bu konuda iyi bir firma ile çalışıldığında öğrenciler için önemli bir iş yükü tamamlanmış olur. Böyle önemli bir belgenin tercümesi gerçekleştirilirken hangi adımların uygulanacağını bilmek çok önemlidir. Çünkü tercüme konusunda yapılabilecek bir hata, öğrencinin belgesinin geçersiz sayılmasına neden olacaktır. Alo Translate olarak, önce sizden öğrenci belgenizi ve hangi dile tercümesinin yapılacağı bilgisini talep ediyoruz. Verdiğiniz bilgiler ışığında incelemeyi yapıyor ve size bilgilendirme yapıyoruz.

Öğrenci Belgeleri Tercümesi için Firma Seçiminin Önemi

Erasmus programı başta olmak üzere birçok program yoluyla yurt dışında eğitim almak ya da eğitimi devam ettirmek mümkündür. Bu tür programlar öğrencilerden belgeleri eksiksiz talep etmektedir. Eksiksiz bir belge teslimi için tercüme konusunda profesyonel firmalardan destek alınmalıdır. Bizimle çalışmaya başladığınızda profesyonel hizmet ile birlikte birçok iyi özelliğe de kavuşma şansınız olacaktır. Alo Translate ile hem hızlı gerçekleştirilen tercüme süreci hem de aktif iletişim süreci elde edilebilir. Yani tercüme sürecinin her anını istediğiniz an sorarak sürecin gidişatı konusunda bilgi elde etmiş oluyorsunuz. Böylece çalışmalar hakkında bir soru işaretiniz varsa onu yok etmiş oluyorsunuz. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Öğrenci Belgeleri Tercümesi Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir öğrenci belgeleri tercümesi hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede öğrenci belgeleri tercümesi hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde öğrenci belgeleri  çevirisi hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de öğrenci belgeleri tercümesi hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da öğrenci belgeleri tercümesi için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden öğrenci belgeleri tercümesi için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme öğrenci belgeleri çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum