Slovence İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Slovence İngilizce Tercüme Hizmeti

Slovence, büyük bir kısmı Slovenya’da yaşayan 2 milyon kişinin konuştuğu bir Slav dilidir. Az miktarda kişi tarafından konuşulmasına rağmen çok sayıda lehçesi bulunmaktadır. Bunun sebebi de, Slovencenin çok karışık bir dil olmasıdır. Ayrıca, bu dil değişimlere de açıktır. Alo Translate’te Slovencenin diğer dillere tercüme edilme süreci tüm lehçelere hakim tercümanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Çapraz tercüme hizmeti kapsamında, Slovence İngilizce tercüme hizmeti iki dilde de uzman tercümanlar tarafından sağlanmaktadır. Tercüme hizmeti verilirken metinde anlatılmak istenenlerin orijinalliği korunur ve çarpıtılmadan anlatılmalıdır. Kısacası, tercüme hizmeti objektif bir yaklaşım ve tecrübe istemektedir. Bu kapsamda Alo Translate, profesyonel ve güvenli bir tercümanlık hizmeti için başvuracağınız en doğru adrestir.

Slovence İngilizce Profesyonel Tercüme

Yeryüzünde konuşulan tüm dilleri öğrenmek, okumak ve yazmak mümkün değildir. Bu nedenle de tercüme ve tercümanlık ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. İçinde bulunduğumuz çağda hemen hemen tüm dünyadaki insanlar birbirleri ile iletişim halindedir. Bu iletişimin giderek artmasını da teknoloji sağlamaktadır. Bu iletişim bazen sosyal bazen de ekonomik nedenlerle olabilmektedir. Bu durum tercümanlık hizmetine ihtiyacı daha da artırmaktadır. Alo Translate, profesyonel tercüme hizmeti kapsamında çapraz tercüme hizmeti de sağlamaktadır. Slovence İngilizce tercüme taleplerinizde, metin içeriği ne olursa olsun en güvenilir ve doğru hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Medikal, hukuk, finans, ticari ya da şahsi metinlerin tümünde profesyonel tercüme süreci yürütülmektedir.

Slovence İngilizce Tercüme Süreciniz

Alo Translate olarak Slovenceden çapraz tercüme kapsamında çok sayıda dile tercümanlık hizmeti sağlanmaktadır. Hizmet verilen dillerden biri de İngilizcedir. Slovence İngilizce tercüme hizmetini sağlayan uzman tercüman kadrosu, tercüme sürecini oldukça özenli ve profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Tercüme sürecini başlatmak için yapmanız gereken şey oldukça basittir. Alo Translate web sitesi üzerinden tercüme ettirmek istediğiniz metin dosyasını yükleyin. Ardından uzman kadromuz metninizi inceleyerek size fiyat teklifi iletecektir. Fiyat teklifini kabul ederek tercüme sürecini başlatabilirsiniz. Metniniz, Slovenceden İngilizceye tercüme edilecek ve sonrasında kontrolleri yapılarak tarafınıza iletilir. Hizmet ve fiyat bilgisi almak için bize iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Alo Translate’te uygun fiyatlı tercümanlık hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Slovence Çapraz Tercüme

Alo Translate tercüme hizmetlerinde Türkçe dışında diğer birçok dile de tercüme hizmeti sağlanabilmektedir. Çapraz tercüme hizmeti kapsamında Slovence İngilizce tercüme hizmeti de verilmektedir.  Slovenceden İngilizceye tercüme ettirmek istediğiniz metinlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Slovence İngilizce tercüme hizmeti sağlayan uzman tercüman kadromuz, hem Slovence hem de İngilizce üzerinde her detaya hakimdir. Bu hizmeti sağlayan tercümanlarımız her iki dilin benzerlikleri ve farklılıkları üzerinde deneyim sahibidir. Slovence İngilizce tercüme konusunda profesyonel hizmet almak isteyen kişiler için en doğru adres, Alo Translate olacaktır. Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Tüm dil çiftlerinde olduğu gibi Slovence İngilizce için de en iyi tercüme hizmetini sağlamak adına çalışmaktadır.

Slovence İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum