Tayca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Tayca İngilizce Tercüme Hizmeti

Tay – Kadai dil ailesine bağlı olan Tayca ya da diğer adı ile Merkez Tay Dili, Tayland ülkesinin resmi ana dilidir. Tayca dilinin kökeninin Çin kökenlerine dayandığı söylense de maalesef Tayca’nın resmi kökeni ile ilgili resmi kayıt bulunmamaktadır. Çin ve Çin merkezli ülkelerde ticaret, iş ya da eğitim durumları müsait olan kişilerin günlük hayatlarında en çok karşılaştığı dillerden biri Taycadır. Bu sebeple, bu bölgelerde bulunan insanların olağan bir şekilde Tayca İngilizce tercüme ihtiyacı doğmaktadır. Tayca, fonetik yapısının farklılığı ve Latin alfabesi kullanmaması sebebiyle öğrenmesi oldukça zor dil gruplarından biridir. Bizimle çalışan ve tercüme hizmeti alan insanlar işinde uzman tercümanlarla ile çalışarak, her türlü Tayca İngilizce çapraz tercüme ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler.

Tayca İngilizce Tercüme Süreciniz

Dünya içerisinde insanların iletişimlerinin kolaylaşması ile beraber, farklı milletten insanlar birbirleri ile daha kolay irtibata geçebilmektedir. Fakat hem çalışma hem de eğitim süreçlerinin devam etmesi ile beraber birden fazla dili öğrenmek oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Alo Translate, tercüme hizmeti almak için iletişime geçen herkesi, anlık olarak tercüme sürecine dahil eder. Tayca İngilizce tercüme sürecinde, tercüme istenen metinler ya da kaynaklar ile ilgili bir yol haritası belirlenir ve süreç boyunca bu metinlerle uzman tercümanlar ilgilenir. Tercüme ile ilgilenen ekipler, tamamen istek ve dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda titiz davranarak, tercümelerin teslim tarihinden daha önce bir süre içerisinde teslim eder. Bu teslim süreci ile beraber son kontroller yapılır, hatalar veya eksikler giderilir ve tercümeleriniz hızlıca teslim edilir.

Tayca İngilizce Profesyonel Tercüme İşlemleri

Bir tercümenin iyi olup olmamasını anlamanın en kolay yöntemi, tercüme edilen metnin son halinin akıcılığı ile belli olur. Çapraz tercümelerde yapılan akıcı tercüme işlemlerini ise sadece alanında eğitim almış tercümanlar değil, alanında profesyonelleşmiş tercümanlar yapmalıdır. Alo Translate ile beraber Tayca İngilizce tercüme işlemleri sırasında hem İngilizce hem de Tayca konusunda işinde profesyonel ve tecrübesi kanıtlanmış tercümanlar ile çalışırsınız. Böylece tercüme işlemi yapılan metinler akıcı ve anlaşılır olur. Sizler de Alo Translate ile profesyonel bir şekilde tercüme edilmiş metinler sayesinde, iş ya da eğitim hayatınızda sekteye uğramazsınız. Tercümenin iyi olmasının yanında teslim süreci de oldukça önemlidir.

Tayca İngilizce Tercümelerde Alo Translate

Bir metnin düzgün ve tam anlamıyla tercüme edilmesi oldukça büyük bir emek ile dikkat isteyen bir süreci gerektirir. Alo Translate’in kuruluş amaçların biri de tercüme konusundaki uzmanlık ve tecrübeyi, müşterileri ile paylaşmaktır. Tayca İngilizce tercüme için en doğru adres olan Alo Translate, başka pek çok dil için de çapraz tercüme desteği vermektedir. Bizim ekiplerimiz tarafından yapılan tercümelerde hem titiz çalışılır hem de vakit kaybınız engellenerek, tercümeler son tarihten önce eksiksiz bir şekilde size iletilir. Tercüme konusunda zaman yönetimi, tercüme disiplini ve uygun fiyat için en iyi seçenek Alo Translate’dir.

Tayca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum