Tayca Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Tayca Tercümeye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Tayca Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tayca Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Tayca çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Tayca tercüme işlemini başlatın.

Tayca Tercüme Hizmeti

Tayca, Tayland’ın resmi dilidir. Aynı zamanda dünya çapında Taylar tarafından kullanılır. Dil ailesi, Tay-Kaday dilleri, Tay dilleri, Güneybatı Tay dilleri alt sınıfına aittir. Bunun yanında dilbilimciler, Avustroasyatik, Avustronezyan ve Sino-Tibet dil aileleriyle bağlantılı bir dil olduğunu belirtmiştir. Ses perdeli ve analitik bir dil olarak Tayca öğrenmek, dili konuşmayanlar için zor olabilir. Bu nedenle eğitim veya iş alanında tercüme hizmeti almalısınız. Çünkü genel anlamda Tayca karmaşık bir dildir. Bulunduğunuz sektörden dolayı Tayca biliyor olabilirsiniz. Ancak Tayca tercüme için önemli olan nokta, profesyonel tercümanlarla çalışmanız gerekir. Bu sayede tercüme edilecek dile, daha uygun, akıcı ve anlaşılır bir tercüme yapılır.

Tayca Profesyonel Tercüme

Dilin eğitimini almış kişiler tarafından tercüme edilmesi, tercüme hizmetinin profesyonel olduğunu gösterir. Ancak eğitimin yanında tercümanların gerekli pratikleri yaparak deneyim kazanmaları da önemlidir. Böylece istediğiniz akıcı ve anlaşılır tercüme yapılabilir. Tayca profesyonel tercüme ile gönderdiğiniz belgeler, raporlar gibi metinlerin ve konuşmaların tercüme edilecek dile uygun olması sağlanır. Aynı zamanda bu süreç tamamen disiplinli bir şekilde gerçekleşir. Tercüme süreci başladığı andan itibaren teslim tarihi önceden belirlenir. Bu aşamada Tayca tercümelerinizin ne durumda olduğunu takip edebilirsiniz. Yine, Tayca profesyonel tercüme hizmetinde size önceden bir fiyat belirtilir. Böylece ne kadar ödemeniz gerektiğini önceden öğrenebilirsiniz. Teslim tarihinde veya daha önce tercümelerinizi eksiksiz ve hatasız alırsınız.

Tayca Tercüme Süreci

Alo Translate olarak çok uzun zamandır tercüme hizmeti vermekteyiz. Uzmanlığımızla size istediğiniz profesyonel tercümeleri sunarız. Bu yolda sizinle birlikte plan yaparız. Plan dahilinde ilerleyerek istediğiniz teslim tarihine kadar tercümelerinizi yaparız. Teslim günü gelene kadar tercümelerinizi tekrar tekrar kontrol ederiz. Böylece gerektiği yerde düzenlemeleri yaparız. Bu sayede hata olmadan tercümelerinizi size veririz. Tayca tercüme sürecinizde de profesyonel tercümanlarla çalışmaktayız. Tercümanlarımız, Tayca dili konusunda eğitimlerini alarak pratiklerle kendini geliştirmiş kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden gerek eğitim alanında gerek iş hayatınızdaki metinlerin tercümesinde eksiksiz ve doğru tercümeler yapılır. Aynı şekilde konuşma tercümelerinizde de sizin istediğiniz anlaşılır tercümeler gerçekleştirilir.

Tayca Tercümede Neden Biz?

Bizi, sektördeki diğer tercüme firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz, müşteri odaklı çalışmamızdır. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlarız. Sizinle yaptığımız planlar sayesinde tercümeleriniz hızlı şekilde hazırlanmaya başlar. Böylece çok fazla vakit kaybetmeden tercümeleriniz size ulaşacaktır. Peki, Tayca tercüme için neden mi Alo Translate’i tercih etmelisiniz? Çünkü Tayca dilinde eğitimlerini alarak kendini sürekli geliştiren tercümanlarla çalışmaktayız. Özellikle metinlerin tercüme edilecek dile daha uygun olması sağlanır. Bu sayede anlaşılır metinler, elinizde olacaktır. Aynı zamanda konuşma tercümelerinde de tercümanlarımız, akıcılığı ön plana çıkarmaktadır. Ayrıca tercümanlarımız, rapor ve belgelerin yanı sıra edebi tercümelerde de profesyonelliğini koruyarak eserleri başka ülkelere ulaştırmaktadır.

Tayca Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Tayca tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda Tayca çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Tayca dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Tayca tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Tayca tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Tayca deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle Tayca serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Tayca tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın