Ticari Tercümeniz 1 Adımda Hazır!

Profesyonel Ticari Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Ticari Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Ticari Çeviriye 1 Adım Uzaktasınız!

Ticari tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Ticari Tercüme Hizmeti

Günümüzde ticari faaliyetlerin küresel bir nitelik kazandığı görülebilir. E-ticaretin yaygınlaşması ve iletişim kanallarının dünyanın her yerinden eşzamanlı görüşmelere imkan vermesi, bu değişimi kanıtlamaktadır. İçinde bulunduğumuz döneme ayak uydurmak isteyen ticaretle uğraşan kişi veya kurumlar, yeni oluşan çalışma dinamikleri için kaliteli hizmetlere ihtiyaç duymakta. Bu ihtiyaçlardan biri de ticari sektörlerin gelişiminde önemli noktalardan biri olan tercümanlık firmaları. Yatırım, ithalat, ihracat, evrak teslimi gibi nedenler başta olmak üzere ticari tercüme hizmeti alarak kariyerinizi geliştirebilirsiniz. Asla aklınızdan çıkarmamanız gereken nokta ise profesyonel firmalarla ve uzman tercümanlarla çalıştığınızdan emin olmaktır. Aksi halde hazırladığınız belgelerin akıcı, anlaşılır veya dikkate değer olması mümkün değildir.

Profesyonel Ticari Tercüme

Kariyerinizi veya işletmenizi geliştirmek adına sürdürdüğünüz uluslararası faaliyetlerde, profesyonel bir dil kullanmanız çok önemlidir. Karşınızdaki kişi veya kurumların sizi ciddiye alması ve ortaklık kurması için bunu unutmamalısınız. Özellikle çeşitli nedenlerle teslim etmeniz gereken ticari belgelerinizin tercüme edilme süreçlerini ciddiye almalısınız. Bir dili akıcı konuşabilmeniz, yüksek kalitede tercüme yapabilecek yetkinliğiniz olduğunu kanıtlamaz. Aksine dil alanında lisans eğitimini tamamlamış ve ilgi duyduğunuz dilde uzmanlaşmak adına pratik yapmış olmanız gerekir. Profesyonel ticari tercüme, dil becerileri yüksek ve çalışma disiplini olan tercüman kadromuzla birlikte sizlere sunduğumuz hizmetlerdendir. Dilediğiniz her an profesyonel ticari tercüme için bize ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ticari Tercüme Süreciniz

Ticaretle uğraşan pek çok kişi tercüme süreçlerinin nasıl işlediğini bilmemektedir. Öncelikle belgelerinizi yüksek kalitede tercüme ettirmenin tahmin ettiğinizden daha kolay olduğunu belirtelim. Uzun yıllardır sektörün en başarılı firmalarının arasında sayılan Alo Translate ile kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız. Bunun için web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz ve belgelerinizi tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Böylece ekibimiz sizleri teslimat süreci ve fiyat bilgisiyle ilgili bilgilendirecek ve merak ettiklerinizi cevaplandıracaktır. Tercüme edilmesi gereken belgelerinizi doğru değerlendirdiğimizden ve uzman kadromuz sayesinde yüksek kalitede ticari tercüme garantisi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Firmamız, bugüne kadar sunduğu tüm hizmetler için vaatlerini yerine getirmeyi başarmıştır. Dolayısıyla sizlerin belgelerini de tam zamanında teslim edecektir.

Ticari Tercümede Neden Biz?

Ticari tercüme için kalite ve güven garantisi sunan bir firma arayışında olabilirsiniz. Gerek müşterilerimizin yorumlarının gerekse profesyonel tercüme süreçlerimizin sizi Alo Translate’e getireceğinden eminiz. Peki, neden mi ticari tercümede biz? Bu soruya verebileceğimiz en iyi yanıt, sizlerin beklentileri doğrultusunda geliştirdiğimiz hizmetlerimizdir. Yüksek kalitede tercüme, 7/24 hizmet alma imkanı, online tercüme, anında fiyat bilgisi ve teslimat sürecini paylaşma gibi nedenlerle Alo Translate’i tercih edebilirsiniz. Üstelik firmamızın tüm tercüme kalite ve yönetim sertifikaları bulunmakta, ekibimiz ise ticari terimlere ve dil becerilerine hakim olan isimlerden oluşmaktadır. Uzman tercüman kadromuzla tanışmak ve tercüme edilecek belgelerinizi tarafımıza iletmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

Ticari Tercüme Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir ticari tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Ticari tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren ticari tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda ticari tercüme hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde ticari tercüme hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Hangi dillerde ticari tercüme yapıyorsunuz?

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de ticari tercüme hizmeti veriyoruz.

Ticari tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ticari tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Ticari tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden ticari tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Ticari deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü ticari deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Sizinle serbest ticari çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Ticari tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın