Yunanca İngilizce Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Çeviriye Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Yunanca İngilizce Tercüme Hizmeti

Yunanca, bugün Avrupa Birliği’nin resmi dillerinden biridir. Yunan alfabesiyle yazılan dil, bugün Yunanistan ve Kıbrıs Cumhuriyet’inin de resmi dilidir. Aynı zamanda Arnavutluk, Ermenistan, İtalya, Macaristan, Türkiye, Ukrayna gibi ülkelerde de azınlık dili olarak onaylanmıştır. Yine, Hint- Avrupa dil ailesinin Helen grubundadır. Tarihi çok eski olan Yunancanın tercümelerinin zor olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle bulunduğunuz sektörde veya eğitim alanında ihtiyacınız olan tercümelerde profesyonelliğe ihtiyacınız vardır. Yunanca İngilizce tercüme için hizmet veren firmamızla istediğiniz kalitede tercümelerinizi yaparız. Tercümanlarımız, hem Yunancanın hem de İngilizcenin gramer yapısını ve farklı aksanlarını bilir. Bu nedenle dile uygun olarak akıcı ve anlaşılır tercümeler yapılır.

Yunanca İngilizce Profesyonel Tercüme

Profesyonel tercüme anlayışında en önemli olan husus, tercümanın gerekli eğitimleri almış olup pratiklerle tecrübe kazanmasıdır. Bu sayede bir tercüman uzmanlaşmaya doğru adım adım ilerler. Bizimle çalışan tercümanlarımız, çapraz tercümelerle alakalı eğitim almış ve yıllarca deneyimleyip uzmanlaşmış kişilerdir. Bu nedenle istediğiniz kaynak metinleriniz, gerektiği gibi tercüme edilir. Yunanca İngilizce tercüme için bizi tercih ettiğinizde tamamen profesyonel bir hizmet alırsınız. Tercümanlarımız, disiplinli bir çalışma anlayışı içinde tercümelerinizi yapmaya başlar. Bu aşamada metinleriniz, anlaşılır bir şekilde tercüme edilir. Aynı zamanda herhangi bir eksiklik veya hataya neden olunmaz. Böylece dile uygun olarak tercüme edilen kaynaklarınız, eksiksiz, hatasız şekilde teslim edilir.

Yunanca İngilizce Tercüme Süreciniz

Alo Translate, uzun yıllardır tercüme konusunda yetkinliği ve müşteri memnuniyetiyle tanınmış bir firmadır. Biz, tercüme süreci boyunca müşterilerimizle birlikte bir yol çizerek ilerleriz. Böylece siz değerli müşterilerimizle birlikte bir teslim tarihi belirleriz. Arkasından ise hizmetiniz için tercümanlarımıza belgelerinizi iletiriz. Yunanca İngilizce tercüme süreciniz başladığında nasıl bir tercüme istediğiniz konusunda bizi bilgilendirebilirsiniz. Yine, tercümeleri teslim alana kadar tercümeleri takip edebilirsiniz. Bu sayede tercüme edilecek metinlerinizin durumunu öğrenirsiniz. Herhangi bir eksik veya hata olup olmadığını anlarsınız. Tercümeler, teslim tarihi gelene kadar biter. Böylece tercümanlarımız son kontrol ve düzenlemeleri yapar. Belirlenen teslim tarihi geldiğinde ise tercümeleriniz hemen size ulaştırılır.

Yunanca İngilizce Tercümede Neden Biz?

Her zaman müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek hareket eden firmamız Alo Translate, profesyonel hizmet verir. Öncelikle müşteri odaklı çalışma tarzımızla sizin istediğiniz gibi hareket ederiz. Tercüme işlemi başladığında ise dile uygun olarak tercüme edilen akıcı, anlaşılır ve net tercümeler yaparız. Peki, özellikle Yunanca İngilizce tercüme için neden mi biz? Çünkü Yunanca İngilizce tercümelerini yapan tercümanlar, iki dili de en ince ayrıntısına kadar bilir. Bu nedenle hatasız bir tercüme işlemi gerçekleşir. Ayrıca fiyatlarımız konusunda da sizi düşünüyoruz. Bu nedenle kaliteli hizmetimizi uygun fiyatlarla sunarak hareket ederiz. Disiplinli çalışma stilimizle de her zaman vaktinde tercümelerinizi bitiririz. Tüm bu nedenler, bizi tercih etmeniz için yeterlidir.

Yunanca İngilizce Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir tercüme hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Online Müşteri Hizmetleri