Latince Tercümeniz 1 Adımda Hazır

Profesyonel Latince Tercüme Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Latince Tercümenizi Başlatın!

Kaliteli Latince Tercümeye 1 Adım Uzaktasınız!

Latince tercümesine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak Latince tercüme işlemini başlatın.

Latince Tercüme Hizmeti

Latince, Hint-Avrupa dil ailesinin İtalik koluna ait olan bir dildir. Bu dilin alfabesinin kökeni, Etrüsk alfabesiyle Yunan alfabesine dayanmaktadır. Latince diğer dillere göre ölü bir dil olarak adlandırılmaktadır. Ölü dil, günlük yaşantı içinde kullanılmayan dil anlamına gelir. Latince en çok akademide, özellikle de tıp alanında kullanılan bir dildir. Bu nedenle akademik anlamda yazılan tezler ya da kullanılacak belgelerle ile alakalı profesyonel tercüme çalışması gerekebilir. Çünkü önemli belgelerin tercümesinde yapılan hatalar, o belgenin geçersiz sayılmasına neden olmaktadır. Bunun engellenmesi doğru desteğin alınması ile mümkündür. Latince tercüme konusunda iyi firmanın araştırılması ve o firmayla çalışılması eğitim ve iş hayatında olumlu sonuçları beraberinde getirecektir.

Latince Tercüme Süreci

Latince, ölü bir dil olması nedeniyle günlük yaşamda pratik yapılabilecek bir dil değildir. Sistemli bir öğrenim ve öğretim süreci içermektedir. Latince, ayrıca son derece bükümlü bir dildir. Bol miktarda zaman, şahıs ve fiil çekimleri içeren dil, bu özellikleri nedeniyle sistemli çalışmayı gerektirmektedir. Böyle yoğun çalışma gerektiren bir dile iyi düzeyde hakim olmak tercüme için yeterli değildir. Önemli belgelerin böyle ağır bir dile tercümesinin gerçekleştirilmesi için Latince diline yüksek hakimiyet şarttır. Bu nedenle Latincede uzman tercüme firmalarını seçmek her zaman en doğrusu olacaktır. Alo Translate olarak bu tercüme sürecini en doğru gerçekleştirecek firmalar arasında bulunuyoruz.

Latince Tercüme Hizmeti

Latince Profesyonel Tercüme

Bir dili belli düzeyde bilmek ile o dille ilgili bir belge üzerinde tercüme çalışması yapmak aynı şey değildir. Tercüme çalışmalarında yüksek dil bilgisi, bütünlüğe önem verebilecek bilgi birikimi şarttır. Bu nedenle Latince dili ile alakalı tercüme çalışmalarında hangi alanda bir belge üzerinde çalışıldığını bilmek çok önemlidir. Belge tıp alanında mı? Yoksa dini bir metin mi? Her alanın metindeki anlamı çözülürken ve tercümesi yapılırken sahip olunması gereken bilgileri farklıdır. Bir metin tercümesini yapacak kişinin metindeki konu hakkında bilgi sahibi olması tercümenin en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Alo Translate’de çalışma programı oluşturulurken sadece dil değil, konu hakimiyetine de önem verilmektedir.

Latince Tercümede Neden Biz?

Tercüme firması seçimi iyi bir araştırma sürecini içermelidir. Çünkü genelde tercüme firmaları ile önemli belgelerin tercümesinin yapılması için iletişim kurulmaktadır. Hal böyleyken öne çıkan ilk firmayla çalışılmaya başlanması büyük risk içermektedir. Alo Translate, çalışma sistemi ve tecrübesiyle bu riskleri tamamen ortadan kaldırmaktadır. Firmamızla çalışmaya başladığınız zaman en kaliteli tercüme hizmetini ve ayrıca aktif bir iletişim sürecini elde etmiş olursunuz. Öncelikle sizden, tercümesi istenen belgeyi iletmenizi istiyoruz. Sonra bu belgenin detaylı bir incelemesini yapıp, size ayrıntılı bir bilgilendirme yapıyoruz. Çalışma süreci ve ücretlendirme hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra onaylamanızla birlikte hemen çalışmalara başlıyoruz. Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Latince Tercüme Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Alo Translate güvenli mi?

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir Latince tercüme hizmeti vermektedir.

Çalışma saatleriniz nedir?

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat Latince tercüme hizmeti sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Çeviri kalite ve yönetim serfitikalarınız var mı?

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede Latince çeviri hizmeti vermektedir.

Latince tercüme onayı yapıyor musunuz?

Noter, Apostil (Tasdik Şerhi), Dışişleri Bakanlığı, Elçilik ve Konsolosluk onayı ve tasdiki gerektiren Latince tercüme işlemlerinizde ve taleplerinizde tüm süreci takip ediyor ve çözüm ortağınız olarak size hizmet sağlıyoruz.

Hangi alanlarda Latince çeviri hizmeti veriyorsunuz?

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde Latince çeviri hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel çeviri çözümleri üretiyoruz.

Latince dışında hangi dillerde çeviri yapıyorsunuz?

Latince dışında, dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de çeviri hizmeti veriyoruz.

Latince tercüme için nasıl ödeme yapabilirim?

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da Latince tercüme için ödemenizi yapabilirsiniz.

Latince tercüme için nasıl teklif alabilirim?

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz dosyayı gönderip bizden Latince tercüme için fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Latince deneme çevirisi yapıyor musunuz?

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü Latince deneme çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Latince serbest çevirmen olarak çalışabilir miyim?

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, Latince serbest çevirmen başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Latince tercüme hizmetleri neye göre hesaplanıyor?

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre Latince tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Üye olduğunuz çevirmenlik kuruluşları var mı?

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum
WhatsApp'a bağlan
Proje Yöneticisi
Merhaba👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now ButtonBizi Arayın