Oyun Çeviriniz 1 Adımda Hazır!

Profesyonel Oyun Çevirisine Sadece 1 Adım Uzaktasınız.

Dosyanızı Yükleyin, Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Başlatın!

Kaliteli Oyun Çevirisine 1 Adım Uzaktasınız!

Oyun çevirisine ihtiyaç duyduğunuz dosyayı sipariş sistemimize yükleyin, hemen fiyat ve teslim süresi bilgisini öğrenin ve ödemenizi yaparak tercüme işlemini başlatın.

Oyun Çevirisi Hizmeti

Teknolojinin oyun sektörüne entegre olmasıyla birlikte hızla gelişen çevrimiçi oyunlar, birçok kişinin vazgeçilmezi olmuş durumda. Muazzam grafikleri, oyun içi eklentileri ve etkileyici hikayeleriyle her yaştan kitleye hitap eden oyunları bulmak ve zevkle oynamak mümkün. Üstelik günümüzde, oyunların büyük bir bölümünün dünyanın her bir köşesinde eş zamanlı olarak oynanabildiği de görülmekte. Fakat oyun tutkunlarını memnun edebilmek için yalnızca oyunun teknik özelliklerinin etkili olduğunu söylemek doğru olmaz. Zira oyuncuların ilk taleplerinden biri kendi dillerini destekleyen oyun içi içeriklere erişmek olacaktır. Bu durumda, kaliteli ve başarılı oyun çevirilerinin yapılması gerekecektir. Oyun çevirisi hizmeti ile oyuncuların bağlılık hissiyatı gelişirken oyunların popülaritesi de aynı oranda artacaktır.

Profesyonel ve Güvenilir Oyun Çevirisi

Bireysel veya kurumsal nedenlerle oyun çevirisi hizmetine ihtiyaç duyan kişilerin, belirli talepleri olmaktadır. Profesyonel tercümanlar ve güvenilir firmalardan alınmayan tercüme hizmetleri, başarısızlığa neden olacaktır. Çünkü oyun çevirisi sürecinde yalnızca dile hakimiyet önemli değildir. Güvenilir firmalara bağlı olarak çalışan uzman oyun tercümanlarının her iki dilde de günlük konuşmaları ve belirli dinamikleri bilmesi gerekir. Böylece oyunların kalitesi artarken hikayeleri de daha net anlaşılacaktır. Çünkü oyunun orijinalinde ne anlatılmak istendiği, ancak tercüme edilen eklentilerin doğru bir şekilde aktarılmasıyla mümkün olacaktır. Uzman tercüman kadromuz, profesyonel ve güvenilir oyun çevirisi için her daim yanınızda. Anlaşılır, akıcı ve ilgi çekici oyun tercümeleri için ekibimize güvenebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Oyun Çevirisi

Bilgisayarlarınızdan veya telefonlarınızdan oynadığınız oyunlar, hangi kategoride olursa olsun bir hikayeye hizmet etmektedir. Dolayısıyla kendi dilinizde olmayan veya başarılı bir şekilde tercüme edilemeyen oyunları uzun süre deneyimlemeniz mümkün değildir. Zira en küçük bir diyalog dahi tüm oyuna olan bakış açınızı değiştirmeye yetecektir. Örneğin, daha önce hiç duymadığınız bir espri, oynadığınız oyunda kullanılıyor ve sizin dilinize yanlış tercüme ediliyorsa ana hikayeden kopabilirsiniz. Fakat hiç endişelenmenize gerek yok! Alo Translate ve uzman tercüman kadrosu, dilediğiniz her oyunun tercümesinde sizlere yardımcı olacaktır. Ekibimizle iletişime geçerek taleplerinizi iletmenizin ardından, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacak ve yüksek kalitede oyun çevirisi hizmetimiz hakkında bilgilendirileceksiniz.

Oyun Çevirisinde Alo Translate Güvencesi

Alo Translate, uzun yıllardır tercüme hizmeti veren ve kalitesiyle sektörün öncülerinden biri olmayı başaran firmalardandır. Son yılların en popüler tercüme kategorilerinden oyun çevirisinde de bir numaradır. Bunda müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını sürdürmesinin ve vaatlerini eksiksiz yerine getirmesinin etkileri büyüktür. Alo Translate olarak yüksek kalitede tercüme garantisi sunarken müşterilerimizin beklentilerini asla göz ardı etmiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz takdirde alanında uzman ve yetkin tercüman kadromuzla sizin için çalışıyor, “Oyun Çevirisinde Alo Translate Güvencesi” sloganını kanıtlar nitelikte hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Oyun çevirisinde uzman ekibimizle tanışmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilir, anlık olarak takip ettiğiniz tercüme sürecinizin sonunda belgelerinizi tam zamanında teslim alabilirsiniz.

Oyun Çevirisi Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini sürdüren Alo Translate, çeviri hizmetlerinin tüm alanlarında ve aşamalarında yüksek kalite ve profesyonellik ilkesini benimseyerek güvenilir oyun çevirisi hizmeti vermektedir.

Geleneksel çalışma saati anlayışının dışına çıkıp dünyanın her yerindeki müşterilerimize online iletişim kanallarımız aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Her zaman ulaşılabilir olmak kurumsal önceliklerimiz arasındadır.

Şirketimiz 17100:2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi, 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir ve bu standartların gerektirdiği yüksek kalitede oyun çevirisi hizmeti vermektedir.

Oyun çevirisi süreçleri proje bazlı olup, alanında uzman ve profesyonel oyun çevirmenleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Taleplerinizi en doğru şekilde iletişim kanalarımızdan ulaştırmanız durumunda tarafınıza uzman oyun çeviri çözümleri üreten ekibimiz size gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Bu sektörde yaygın olarak hizmet verilen hukuki, teknik, tıbbi, akademik, edebi ve ticari çeviri gibi başlıca alanlara ek olarak, sektörün tüm alt kategorilerinde oyun çevirisi hizmetleri veriyoruz ve taleplerinize özel oyun çevirisi çözümleri üretiyoruz.

Dünyada en çok ve yaygın olarak konuşulan diller başta olmak üzere, daha nadir konuşulan ve çeviri konusunda daha az talep gören dillerde de oyun çevirisi hizmeti veriyoruz.

Web sitemizde bulunan dosya gönder modülünden sipariş oluşturup sonrasında kredi kartı kartıyla ödeme seçeneğinin yanı sıra, bizimle iletişime geçip EFT, havale, mailorder, Western Union, Payoneer gibi güvenli ödeme kanallarımızı kullanarak da oyun çevirisi için ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında bulunan “Anında Fiyat Alın” butonuna tıklayıp dosyanızı yükledikten sonra talep ettiğiniz dil çiftinde çıkacak olan sipariş tutarınızı görebilir ve aynı zamanda web sitemizde bulunan iletişim kanallarımızı (e-posta, telefon, WhatsApp, Müşteri Temsilcisi Hattı vb.) kullanarak teklif almak istediğiniz oyun çevirisi projenizi gönderip bizden fiyat teklifi ve teslim süresi bilgisini anında alabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturmadan önce çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya içeriğinden 100 kelimeye kadar olan bir bölümü deneme oyun çevirisi olarak talep edebilirsiniz.

Tüm dünyaya hizmet veren şirketimiz, gelen serbest oyun çevirmeni başvurularını değerlendirir ve deneme sürecini geçen tercümanları bünyesine katar. Serbest oyun çevirmen başvurusu yapmak için İnsan Kaynakları sayfamızdan gerekli alanları doldurup CV’nizi gönderebilirsiniz.

Sistemimize yüklediğiniz veya iletişim kanallarımız aracılığıyla bize gönderdiğiniz dosyalar için, tercümesini talep ettiğiniz dil çiftine ve kelime sayısına göre hesaplama yapılır ve buna göre tercüme fiyatı belirlenir. Yeminli tercüme onayı, noter onayı, bakanlık onayı, elçilik onayı ve bunun gibi talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.
Ardıl, simultane ve videokonferans tercümesi gibi online ve sözlü tercüme talepleriniz ise işin süresine, içeriğine ve kapsamına göre ücretlendirilir.

Alo Translate, Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu (ULÇEF) ve ANKAÇED Çevirmenlik Derneği üyesidir.

Murat Sönmez
Murat Sönmez
2022-08-04
Gösterdikleri ilgi alakadan memnun kaldım, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Ender Turkoglu
Ender Turkoglu
2022-08-04
Güvenilir ve hızlı hizmetiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki herhangi bir gereksinimimde tekrar kapınızı çalacağım!
çaglar yılmaz
çaglar yılmaz
2022-08-04
İşlerinde uzman ve güvenilir bir ekip ve çok alakalılar müşterilerine herkese tavsiye ederim 😊
merve tatlı
merve tatlı
2022-06-27
Tezim için gerekli tıbbi makaleleri terminolojiye uygun olarak tercüme ettiler.Hızları ve gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim
Enes Adem ÇETİNKAYA
Enes Adem ÇETİNKAYA
2022-06-24
Akademik tercüme işlemlerim için beraber çalıştık. Çeviri işlerinde uzman oldukları belli. Memnun kaldım. Teşekkürler
Mustafa Tatlı
Mustafa Tatlı
2022-06-24
Acil durumda olan belgelerimi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettiler. kesinlikle öneriyorum